USD25.4904

Чи повинен Київ забезпечувати життєдіяльність Донбасу?

Якщо офіційний Київ подбає про життєзабезпечення Донбасу і зможе контролювати ці території, наступним стане Крим, вважає Семен Уралов, шеф-редактор проекту «Однако.Евразія».

Експерт вважає, що заклик російського прем’єр-міністра Дмитра Медведєва до України про необхідність надання життєзабезпечення жителям Донецької та Луганської областей – «недоречне хвастощі». У такому випадку, навіщо РФ посилає гуманітарну допомогу Донбасу, якщо вважає, що ці території підмандатної Києву? Швидше, тут чується якесь хвастощі – як і у всьому, що має відношення до Криму. Мовляв, погляньте, скільки грошей російський уряд витрачає на своїх нових громадян, сказав Уралов.

Наївно вважати, що питання з Кримським півостровом закритий. Київські еліти більшою мірою не можуть змиритися ні з його втратою, а з втратою власності – кожен мало-мальськи успішний київський політик, бізнесмен або чиновник мав землю або нерухомість у Криму, зауважив експерт. У великих бізнесменів і корупціонерів були багатоповерхові будинки і гектари. Селищні і міськради і мерів перебували під контролем олігархів. Таке не прощається, додав Уралов. Російська влада пограбувала економічний і політичний клас сусідньої держави. Тому російській стороні будуть мстити, упевнений експерт.

Читайте также:

Омерзительный совок во всей своей красе, — российский журналист

У той же час Юрій Палійчук, український політолог, вказує на те, що Україні не слід платити за території, які не знаходяться під її контролем. Тому Київ повинен визнати ЛНР і ДНР. Палійчук піддав критиці тезу прем’єр-міністра РФ щодо того, що українська держава повинна взяти відповідальність за життєзабезпечення жителів у Донбасі на себе. Політолог вважає, це означало б фактичне фінансування сепаратистів. Експерт запропонував замість цього визнати Донецьку і Луганську народні республіки. На його думку, Україна не налагодить нормальну життя на територіях, які не здатна контролювати і де відсутні представники державної влади.

Читайте также:

Методичка для Порошенко, — публицист

Жодна українська копійка не повинна бути витрачена на життєзабезпечення територій Донбасу, що знаходяться в окупації, заявив Віталій Портников, український аналітик. Нагадаємо, що в своїй нещодавній статті, яка була присвячена російсько-українським взаєминам, прем’єр-міністр Росії Дмитро Медведєв написав, що українська держава повинна забезпечити нормальні умови для громадян, які проживають у Донбасі.

З висловлених думок можна зробити висновок про те, що питання про фінансування територій Донбасу, підконтрольних прихильникам ДНР подібний висловом “Стратити не можна помилувати”. При фінансуванні є ймовірність попадання грошових коштів в руки озброєних прихильників відділення Донецької та Луганської областей від України. Але при блокування фінансування виходить фактичне визнання самостійності цих територій. Тоді напрошується питання: “Чи є люди, що проживають в Донбасі, фактично громадянами України?”.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политики идут не те, кто знает, что нужно делать, а те, кто знает, что нужно говорить."

© Стас Янковский

Трагедия в Испании – это очень плохой сигнал для Европы

АТОшник указал на циничность киевлян во время репетиции парада

“Диверсант года”: десантник пытался подзаработать в оккупантов

Independent: Теракт в Барселоне – ответ на неоднократные призывы ИГИЛ

Украинцам запретили использовать много газа

Украинец нашел клад и приключения на свою голову

Новинский: Готов построить корабль для власти, что бы они уплыли куда-нибудь далеко

Как именно Кремль манипулирует поляками

Украинцам “улучшили” правила начисления субсидий

“Нова холодна війна”. Десять років потому

Три сценария для Украины – EurActiv

Не выйдешь ты – выйдут все: водитель автобуса налетел на участника АТО

Южная гордость. Как в США вернулся нацизм

Циничная выходка Путина: как отреагировали в МИДе

Украинцы получат Лободу даже за океаном

СБУ розкрила спецоперацію спецслужб РФ з поширення фейкових новин

Ракетный скандал с КНДР: как Трамп использует Украину

Украинцам подсказали, как платить за свет в два раза меньше

Московский патриархат лепит из юных крымчан “полноценных” россиян, готовых воевать против Украины

Как Путин с «Волками» развлекался в Крыму (фото)