USD26.4991

Чому точно не можна визнавати “новоросії”

Є така популярна думка про окуповані території, як про баласт, якого треба позбутися. Типу, те, що ми відвоювали на Донбасі лишити, а “молоді республіки” відпустити у вільне плавання. Бо там і населення тотально “ватне”, вороже, і демографія обтяжлива для бюджету, та і економіка регіону дотаційна. Аргументи логічні. Але проблема в тому, що після умовного визнання нової лінії державного кордону історія не закінчиться. А що ж буде?

Отже, Київ визнає суверинітет Донецька та Луганська, чи то ЛНР\ДНР, чи якоїсь Новоросії, неважливо. Це означає, що після цього Москва зможе грати в дипломатію з цими злоякісними новоутвореннями. Як то – підписувати “міждержавні” договори, наприклад. Ну, от і підписують вони першим договором якусь там писульку “Про стратегічне партнертсво РФ і Новоросії”. А другим – “Про спільну систему ППО”. А третім – “Про військові бази РФ на території Новоросії”. Це вже можна спостерігати на окупованих грузинських територіях. А четвертим і п’ятим “Новоросія” вступає в ЄврАзЕС і… ОДКБ. Ну, якщо Казахстан і Білорусь сильно упиратимуться, то просто РФ оформить гарантії військової безпеки цим квазідержавкам, які вже з моменту визнання ніби й не зовсім квазі будуть з точки зору міжнародного права. А як Косово, наприклад.

Моделюємо далі. Звісно що першу лінію оборони ніхто не прибирає і ми далі тримаємо десятки тисяч на “передку” на кордоні з по суті ворожими державами. І нас все одно періодично починають обстрілювати якісь “народні міліціонери” калібрами від 5,45 до 152 мм. За інерцією, ніхто в світі не дивується, як ми не дивуємся обстрілу Ізраіля Палестиною. Ми відповідаємо. І тут одного дня виявиться, що відповідаючи ми потрапили вже не у “відпускників” на товарах з “воєнторга”, а накрили пакетом града новобранців-строковиків з російської військової бази. Бази, яка там, типу, згідно з “міждержавною угодою”. Що далі? Ну ви зрозуміли. Або збиваємо літак, який залетів звідти на нашу територію. Аналогічна реакція.

Читайте также:

Чому українці тікають в інші країни

Читайте также:

Возвращение Донбасса: еще не все потеряно

Коротше кажучи, це все нас тільки наблизить до втілення концепції “примусу до миру” за грузинським сценарієм. Те, що ніхто не заступиться за нас мілітарно вже ясно. А РФ зможе тоді “легально” піти “примушувати агресора до миру” з Криму, на Чернігів,Київ та на Харків.

Тому яким би привабливим рішенням не видавлося просто “позбутися головняка” відпустивши ОРДІЛО, але це буде ілюзія полегшення. Росія просто отримає плацдарм і генератор приводів для виграшного для неї військового вирішення “проблеми України”.

Тому оптимальним залишається нинішня концепція “ні миру, ні війни”. А в нашому випадку “ні повне виконання Мінських домовленостей, ні остаточна відмова від них”. Маємо декларувати відданість цьому мертвонародженому документу і вимагати повного виконання з боку РФ і ОРДІЛО. Спостерігати і демонструвати світу, як вони уникають виконання своїх зобов’язань. Тим часом розбудовувати армію. І дочекатися коли Росію покарають так, що їй вже буде не до “новоросій”. Тоді вже можна буде подумати і про фінальну стадію АТО, яка триватиме “години”.

Теги: , , , , , , , ,
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политике приходится делать много такого, чего не следует делать."

© Теодор Рузвельт

Большего обострения на фронте быть не может

Конфискация урожая: главарь “ДНР” грабит жителей

Кровью залит весь пол: жуткие подробности похищения в центре Киева

Новости Крымнаша. Слёзы, страх и отчаяние стали визитными карточками Крыма

Внезапно умер выдающийся украинский художник

Тайное венчание Пугачевой и Галкина: появилось видео

Кто и как будет контролировать ремонт дорог в 2018 году

Страшная пятерка: что чаще всего убивает украинцев

Конфликт Польши и Украины: озвучены важные договоренности

В Конгресі США зворушливо вшанували пам’ять Аміни Окуєвої. ВІДЕО

Вымирающая нация: сведения Госстата шокировали

Одни страдания: школы «ЛНР» отбирают у детей последнее

Ми – не ціль Польщі. У нас із нею спільне цивілізаційне майбутнє

Ветеранів АТО атакували на мирній території: постраждали тисячі

Лучше ужасный конец, чем ужас без конца

Зачем Кремлю новая граница между Украиной и РФ: будет еще хуже

Politico: Почему Путину вновь и вновь удается перехитрить Трампа

Благословенный Богом! История недоношенного ребенка вызывает слезы

Нормальным людям отдохнуть не дали: в сети скандал из-за срыва концерта Райкина в Одессе

Волонтер: Эмоции остались на войне, а в зале слушателей Лорак – планктон, не стоящий пожатия руки