USD26.0311

Чому Україна має ратифікувати Стамбульську конвенцію

Чому Україна має ратифікувати Стамбульську конвенцію

Проголосувала проти повернення Стамбульської конвенції на допрацювання в комітет. Це не компроміс, а підігрування мракобісним настроям у залі. Я вважаю, що ми мали ратифікувати цю конвенцію сьогодні, 17 листопада, бо мова йде про захист прав людини, про боротьбу із домашнім насильством. Насильство в родині – це точно не християнські й не православні, не українські цінності. Дискусія в залі показала, скільки “скрєпів” ховається по закуткам зали і в головах..

Мені сумно, що сучасні українські політики, які не стидаються мати коханок чи кілька шлюбів (і це їхня особиста справа), спокійно ставляться до інших біблійних гріхів (ніколи не бачила таких палких дискусій навколо тем “не вкради”, “не пий”, “не наїдайся”, “не бреши” тощо) демонструють стільки стереотипів до загальноприйнятої термінології міжнародних документів і на паталогічному рівні бояться слово “гендер”, яке насправді означає на засилля ЛГБТ, а стать і рівність.

Тим не менше, я маю відзначити, що все ж за останні роки ми пройшли великий шлях у подоланні стереотипів. Я дякую прем’єрові Гройсману та генпрокуророві Луценку, воїнам українськоі армії, які публічно закликали ратифікувати Стамбульську конвенцію і посилити відповідальність за домашнє насильство. Я дякую депутатам від БПП, НФ, “Батьківщини”, “Відродження”, що підтримали ці голосування.  Попри все, є прогрес в дискусії з Опоблоком і РПЛ, які підтримали в першому читанні законопроекти з пакету, що посилює боротьбу з домашнім насильством. Із вилученням певних норм.

Читайте также:

В Кропивницком взорвали госслужащего в собственном автомобиле

Від домашнього насильства страждають діти, літні люди, жінки і чоловіки, домашнє насильство – це зло. Україна має ратифікувати Стамбульську конвенцію. Як я бачу розвиток ситуації зараз? Конвенцію повернуто в комітет. Сподіваюся, якнайшвидше її підготують до повторного розгляду в сесійну залу, й зала її ратифікує.

Вірю, міжфракційне об’єднання “Рівні можливості” зробить усе, щоби зала проголосувала за.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политики идут не те, кто знает, что нужно делать, а те, кто знает, что нужно говорить."

© Стас Янковский