USD26.0257

Експерт: Ситуація з «українськими диверсантами» – намагання РФ дискредитувати Україну в інформаційному полі

Експерт: Ситуація з «українськими диверсантами» - намагання РФ дискредитувати Україну в інформаційному полі

Чергове затримання «українських диверсантів» у Криму  – це намагання Росії дискредитувати Україну та її громадян в інформаційному полі.

Таку думку в коментарі власному кореспонденту UAINFO висловив політичний експерт Микола Спірідонов.

На його думку, ситуацію із затриманням «українських диверсантів» у Криму  –  можна швидше назвати інформаційною війною, аніж об’єктивною реальністю. Проте політичні заяви, які звучать зі сторони РФ, підкреслює експерт, «більш орієнтовані не на українську аудиторію, а зовнішньополітичну:  європейську, американську і також російську».

М.Спірідонов нагадав про минулий випадок влітку в Криму, коли РФ також звируватися у диверсійних діях Україну. 

Читайте также:

Священник из «Голосу країни» впервые рассказал о том что он имел ввиду: Пуля в лоб для Яценюка…

«Тоді з інформаційної точки зору Володимир Путін отримав певну перемогу. Після оголошення про диверсантів він заявив, що не буде зустрічатися в нормандському форматі. Це була одна з причин, того, що Петра Порошенка не запросили на саміт Великої двадцятки в Китаї. При цьому запросили декого з тих, хто не входить у G20. Фактично, з інформаційної точки зору, ця атака досягла своєї цілі», – пояснив експерт.

Назвати точну причину нинішньої атака, підкреслює М.Спірідонов, складно.

«Досить поширена думка, що це, можливо, спроба виправдати, загострення ситуації на Донбасі. Як варіант – може бути. А як у РФ насправді це застосують – важко сказати», – зауважив експерт.  

Читайте также:

Вице-премьер о безвизе: Россия потеряла Украину навсегда

За таких обставин Україні необхідно дбати про своє інформаційне поле. Хоча, підкреслює М.Спірідонов, в Україні на це виділяється  менше  грошей, ніж у Росії.

«Але в нас є Міністерство інформаційної політики, яке має чимось займатися. Також працюють відповідні установи, які повирнні моніторити подібні ситуації і дбати про паритет», – пояснив експерт.

Україна в таки випадках має захищатися «всіма можливими засобами в інформаційному просторі та на дипломатичному рівні».

«Навіть якщо громадянин України справді винен, припустимо, то його треба повертати в Україну, а тільки потім з’ясовувати винен він чи ні. Повторю: те, що відбулося, варто  сприймати як частину інформаційної війни, намагання Росії дискредитувати Україну та її громадян в інформаційному полі, створити для себе імідж країни, яка бореться з терористами», –  підкреслив експерт.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Если вы смотрите телевизор - вы, должно быть, заметили, что хорошие парни побеждают плохих всегда, кроме девятичасовых новостей."