USD26.0311

“Гулівер” спростував інформацію про обшуки СБУ у торгово-розважальному центрі

"Гулівер" спростував інформацію про обшуки СБУ у торгово-розважальному центрі

Сьогодні вранці деякі ЗМІ повідомили про обшуки СБУ у торгово-розважальному центрі “Гулівер” та начебто про арешт будівлі ТРЦ.

Керівник відділу зв’язків з громадськістю торгового центру Тетяна Атаджанова дала з цього приводу коментар  Українським Новинам, заперечивши проведення обшуків Службою безпеки України.

“СБУ проводить обшуки на 3, 4 та 27 поверхах бізнес-центру “Гулівер”. Торгово-розважальний комплекс працює у звичайному режимі. У нас зараз близько 30 тис. відвідувачів”, – сказала вона.

За словами Атаджановой, з 8:00 до 9:20 СБУ не допускала людей лише у бізнес-центр, однак після цього обшуки продовжилися тільки на згаданих поверхах.

Як повідомляли “Українські Новини”, у ході розслідування розкрадань у банку “Михайлівський” у Києві заарештували будівлю ТРЦ “Гулівер”.

Пізніше стало відомо, що служба безпеки України проводить обшук у торгово-розважальному центрі “Гулівер” в Києві.Про це повідомила речник СБУ Олена Гітлянська. “Проводяться слідчі дії на виконання рішення суду”, – сказала вона.

Читайте также:

В Крыму паника: Закончилась вода

Обшук пов’язаний з розслідуванням справи про розкрадання коштів банку “Михайлівський”. За  словами Гітлянської, робота ТРЦ не блокується.

Джерело в правоохоронних органах повідомило Українським Новинам, що перевіряється документація з метою забезпечення виплат вкладникам банку “Михайлівський”.

"Гулівер" спростував інформацію про обшуки СБУ у торгово-розважальному центріИнформагентство со ссылкой на источник в правоохранительных органах сообщает, что проверяется документация с целью обеспечения выплат вкладчикам банка Михайловский.

Как сообщалось ранее, в 8 часов утра сотрудники СБУ заблокировали ТЦ Гулливер, остановив движение лифотов и закрыв лестничные проходы.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Для политиков реформы – это во-вторых, а может даже в-третьих. Любой ценой удержать себя во власти – вот что для них во-первых."

© Олег Попцов