USD25.4904

Криза в Україні затягнеться до 2016 року

Падіння української економіки на сьогоднішній день є значним. Аналітична група компанії ICU зробила прогноз спаду економіки до кінця 2014 року на рівні 6,8%. В той же час, міжнародні рейтингові агентства оцінюють ситуацію більш песимістично і говорять про 8% -е падіння ВВП. Самий ж уряд країни підкреслює, що до кінця звітного періоду залишилося зовсім небагато і показник не перевищить межу 7%. Однак, дана ситуація затягнеться ще на рік. У 2015 році рецесія продовжиться і спад економіки становитиме до 2%. З іншого боку, керівник групи ICU Олександр Вальчишен каже, що згідно з дослідженням їх аналітичного відділу, в 2016 році Україна покаже зростання в межах 3% від ВВП.

Основною проблемою економіки країни на даний момент залишається інфляція. За підсумками року, що закінчується, середньорічний рівень зростання цін склав 12%. Тим не менш, в наступному 2015 року ця ситуація може погіршитися. За словами Олександра Вальчишена, не дивлячись на те, що інфляція буде знижуватися, її середньорічний рівень буде вищим, ніж цього року і може вийти на зростання в 18%. До того ж, самий пік зростання цін припаде на першу половину року і може досягти межі в 25%.

Читайте также:

Об армии “хмурых”, — блогер

Крім іншого, загальносвітові кризові хвилювання будуть незмінно впливати на ситуацію в Україні. «По-перше, на фінансових ринках продовжиться посилення курсу долара США проти основних валют, оскільки економіка США відновлюється від кризи 2007-2008 рр. найбільш динамічно в порівнянні з іншими країнами. По-друге, буде посилюватися економічна криза в Росії, і цей ринок буде ще більше закриватися для України за товарними операціями», – прокоментував керівник групи ICU.

Таким чином, вихідне положення України зараз не найкраще. З падінням попиту на сировину на міжнародних ринках, країна втрачає частину доходів від експорту металопродукції і продуктів сільського господарства. У той же час, витрати бюджету незмінно збільшуються. Уряду необхідно приймати стратегічні рішення з тим, щоб утримати дефіцит на рівні 2,5-3%.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

Новинский: Готов построить корабль для власти, что бы они уплыли куда-нибудь далеко

Как именно Кремль манипулирует поляками

Украинцам “улучшили” правила начисления субсидий

“Нова холодна війна”. Десять років потому

Три сценария для Украины – EurActiv

Не выйдешь ты – выйдут все: водитель автобуса налетел на участника АТО

Южная гордость. Как в США вернулся нацизм

Циничная выходка Путина: как отреагировали в МИДе

Украинцы получат Лободу даже за океаном

СБУ розкрила спецоперацію спецслужб РФ з поширення фейкових новин

Ракетный скандал с КНДР: как Трамп использует Украину

Украинцам подсказали, как платить за свет в два раза меньше

Московский патриархат лепит из юных крымчан “полноценных” россиян, готовых воевать против Украины

Как Путин с «Волками» развлекался в Крыму (фото)

Сказка, переходящая в ужас: известному активисту шьют покушение

Новые “жертвы” Луценко: имена депутатов, которым грозит арест уже осенью

Методички ИГИЛ созданы в КГБ и ГРУ – израильский эксперт

Life закрывается – соцсети взорвались

Про Супрун и худшего министра здравоохранения

В Раде раскрыли планы Волкера на встречу с помощником Путина