USD25.5064

Лукашенко: “Досить молотись на Росію!”

Лукашенко боїться, що Росія спричинить Білорусь в економічну прірву і вимагає за всяку ціну знайти нові ринки збуту для білоруських товарів.

Президент Білорусі зажадав в уряду знайти нові ринки збуту в перебігу декількох тижнів, інакше країну чекає девальвація, безробіття і скорочення промисловості.

Олександр Лукашенко вважає, що більше немає необхідності вважати російський ринок основним для продажу товарів з Білорусі, так як РФ переживає падіння економіки, що може спричинити за собою і девальвацію в Білорусі та Казахстані.

“Нам не пристало весь час молитися на російський ринок, хоч Росія і наша братська країна. Бачите, їх ринок обвалився, і ми слідом полетіли. Так, ми колись до 85% продавали, а сьогодні вже 40-45%”, – заявив Лукашенко.

Президент Білорусі також нагадав, що в даний момент менше білоруських товарів закуповує і Україна, де йде війна, – передають Белорусские новости.

“Бачите, що діється в Україні – на одному з наших основних ринках йде війна, сьогодні їм не до покупок, особливо тракторів, МАЗів, БелАЗ”, – повідомив Лукашенко.

Глава держави, звертаючи увагу на необхідність диверсифікації експорту, привів у приклад ряд білоруських компаній, яким вдалося вийти на американський ринок. «Знято всякі санкції, і ми з ними торгуємо. Значить, можна », – заявив він, підкресливши, що в країні такій непростій ситуації« взагалі ніколи не було ».

Читайте также:

В Сирии захвачен лидер ИГИЛ

«Це не означає, що ми з вами складемо руки і будемо чекати кращих часів. Нам у цій ситуації треба показати свою спроможність. Майбутній рік – це наш іспит », – уклав Лукашенко.

Раніше білоруський президент заявив, що заборонивши поставки практично всіх продуктів харчування з Білорусі, Росія порушила всі домовленості Митного союзу.

Олександр Лукашенко негативно відреагував на введення Росією обмежень на поставки білоруської продукції. Він заявив, що не просто здивований, а засмучений поведінкою Росії.

З 24 листопада Росія заборонила ввезення низки м’ясних і молочних продуктів з Білорусі, нібито через виявлення небезпечних для здоров’я мікроорганізмів.

Також Россільгоспнагляд з побоювань контрабанди розпорядився, щоб вся продовольча продукція з Казахстану та Білорусі проходила через російські прикордонні пункти і піддавалася огляду.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Если вы смотрите телевизор - вы, должно быть, заметили, что хорошие парни побеждают плохих всегда, кроме девятичасовых новостей."

Волкер может встретиться с ближайшим соратником Путина из-за Украины

Путина лишили сладкого

ФСБ готовят теракты в Украине — Грицак

Скоро увидим, кого выберет Кремль на главаря чекистского режима

За «агента Кремля» в Раде взялись детективы НАБУ

Мужчина на Крещатике передумал прыгать с отеля

Украинский завод будет обслуживать Boeing и Airbus

А потом пошло вторжение российских войск…

Пограничники решительно настроены «встречать» Саакашвили

Пророссийские политики из Украины в России не нужны

ГПУ пришла с обысками к скандальному нардепу

Хороших ходов у Путина не осталось

Как платишь, так и стоишь

Роскошные курорты и алкоголь: как отдыхают Добкин и его дети (фото)

Россия – страна “если бы”

Нардеп рассказал, как завод президента выиграл договорной тендер (видео)

З Шабуніним і шабуніними влада не домовиться, на різних цінностях виховані, – Гриценко

Украинский байкер поразил мир

Как чиновники покупают Mercedes по цене «Ланоса» (фото)

Чому Захід допомагає Україні й чого нам не обійтися без його допомоги