USD25.8987

Матвієнко: Кількість українців, готових до протестів, – це трагічно небезпечна цифра для поточного злочинного режиму в Україні

Матвієнко: Кількість українців, готових до протестів, - це трагічно небезпечна цифра для поточного злочинного режиму в Україні
Костянтин Матвієнко

Політичний експерт Костянтин Матвієнко у прямому ефірі телеканалу 112 Україна прокоментував результати опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС) щодо поточних соціально-політичних настроїв у суспільстві, які були оприлюднені вчора, 22 листопада, під час прес-конференції в УНІАН та пояснив, чому дані цього дослідження можуть відрізнятися від даних інших досліжнень

“Якщо говорити про дослідження, які проведені Київським міжнародним інститутом соціології, то перш за все,  я уважно прочитав  прес-реліз КМІСу,  і власне, вони не ставили собі за мету дослідження саме рейтингу,  це очевидно, був просто додатковий, побічний продукт дослідження. Направду, вони досліджували  соціально-економічну ситуацію в Україні і там ми отримали абсолютно чіткі результати”, – сказав Матвієнко. 

Експерт вважає, що не можна говорити,  що КМІС формує запитання так, що вони виглядають негативними.  

“Люди спочатку оцінюють ситуацію, а ситуацію як негативну,  і це не можуть заперечувати ні Разумков,  ні інші соціологічні центри,  оцінюють 83% громадян України. А  коли ми говоримо про причини цієї негативної ситауції, то відповідно ми і бачимо шкалу,  набір тих негативних  обставин, які призвели до негативної ситуації, – пояснив Матвієнко. 

Читайте также:

Сина Грицака влаштували контролювати СБУ

Політичний експерт звернув увагу на те, що  “Центр Разумкова” подав  дуже обмежений  прес-реліз, де мало інформації про настрої громадян.

“Центр Разумкова” зауважив, що переважно проводив дослідження у містах, а ми знаємо, що в Україні  абсолютна більшість сільських поселень. Натомість у цьому дослідженні віддано перевагу саме  міським поселенням. Відповідно це не загальна картина, яка відображається на виборах, не дослідження масиву виборців, що зробив КМІС, а якесь дивне вихоплення окремих контингентів.  Ось чому КМІС і Разумков різняться”, – пояснив Матвієнко. 

Читайте также:

“ЛНР” та “ДНР” – терористичні організації і їздити туди небезпечно, навіть на похорон своїх рідних – нардеп

Політолог наголосив, що достовірним є лише  те, що відповідає площині виборів: “Те, що в прес-релізі КМІСу абсолютно чітко показано, що дослідження проводилися за “методом таємної скриньки”, це фактично відтворення  процедури голосування, коли виборець сам на сам з бюлетенем, коли він,  нікому не повідомляючи про своє волевиявлення,  визначається щодо того чи іншого політичного лідера чи політичної партії.

“За дослідженням “методом таємної скриньки” всі дані віддають цілковиту перевагу,  десь на одну третину,   Юлії Тимошенко перед Петром Порошенко і теж саме стосується “Батьківщини” перед “Блоком Петра Порошенка”,  – нагадав експерт.

Також Матвієнко звернув увагу на те, що потенційна готовність до  протестних настроїв серед населення і вихід на вулицю – це абсолютно різні речі.

“Якщо ми візьмемо ситуацію напередодні Майдану Гідності, то  станом на листопад 2013 року до протестів були готові лише 18% населення  і на кінець листопада ми мали такий потужний протест, який повалив режим Януковича, тому 40% сьогодні –  це трагічно небезпечна цифра для поточного злочинного режиму в Україні”, – наголосив політичний експерт.

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политик – это человек, который пожертвует вашей жизнью за свою родину."

Украина вошла в ТОП-10 крупнейших поставщиков оружия мира

“Бандеровское проклятие”: соцсети смеются над ЧП на российском авианосце (скриншоты)

Видеодопрос “легитимного” стал основой для мультфильма (видео)

Янукович запросив слідчих ГПУ в Ростов

В сети показали «беспросветный» алфавит путинской России

Жінка, закохана в танки

Онищенко это не просто олигарх, а лидер ОПГ, — политолог

Западная Европа спит — Восточная готовится к наихудшему сценарию, — блогер

Хофер не признает Крым: чем важны австрийские выборы, — Портников

Ковбои из США на пути в Польшу, — блогер (фото)

“Евросовок”, или Нам тут тоже нужны реформы, — блогер

Польша накажет Украину за «Волынскую резню» через реституцию

В Виннице произошло курьезное задержание воров со «Шмайсером»

Будет креативно и очень мощно: Украина приготовила жителям Крыма приятный новогодний сюрприз – Путину это явно не понравится

СМИ узнали о тайной встрече главарей ДНР-ЛНР с кураторами из РФ

SIPRI внесла Україну до ТОП-10 постачальників зброї

Оснач: Так хто з нас ділить Україну “своєймовой”?

Гибель полицейских — индикатор общего состояния дел в органах власти, – мнение

Порядок денний для Верховної Ради на новий пленарний тиждень від РПР

Бизнесмен из Украины застрял в египетской тюрьме – СМИ