USD26.0974

Ми не розуміємо елементарних речей, тому є найбіднішими в Європі

Ми не розуміємо елементарних речей, тому є найбіднішими в Європі

Вже понад 25 років нам втокмачують в голову і переконують нас донині “веселі люди”, це найкоректніше кажучи, що питання повсюдного поширення української мови не на часі.

Все їм щось заважає. То те, то інше. Ось зараз війна заважає. Спочатку піднімемо економіку, кажуть нам вони, а потім вже візьмемося й за мову. Або спочатку переможемо у війні, повернемо загарбане мерянсько-мещорськими московитами, а вже потім… Підняли економіку?

Звільнили загарбане інтервентами? Ці хлопці й подекуди дівчата, яким ми дозволяємо управляти державою не розуміють елементарного.

Спочатку було слово і слово було Бог. Не “бабло” в трилітрових банках, а слово. Найдавніше у світі українське слово. Бо ж лише у нас воно йде з глибин матріархату: людина – вона, дитина теж вона. Тисячі і тисячі років цим словам. А скільеи років чєловєку, тобто йому і рєбьонку, теж йому, а не їй? Тільки вирішивши питання української мови ми піднімемо економіку і визволимося з під ярма зайшлих угро-фінських московитів. Ну нічого дехто в нас не розуміє. У Києві ще донині в метро слогани. Єдина країна, Единая страна. Та вже в ньому протиставлення, а не обєднання. І нікому підказати. Ганьба.

Читайте также:

В “ЛНР” убит один из организаторов “покушения” на Плотницкого

Друга теза від тих же “веселих людей”. Стан з українською мовою після 25 років незалежності ганебний, але що поробиш, так склалося історично. Дійсно веселі люди.

Очевидно, що це постколоніальна, постгеноцидна хвороба і її треба лікувати. Сказати, що нічого не треба робити в цьому питанні все одно, що заявити, що у нас стільки то відсотків людей хворі на туберкульоз. Це склалося історично, а значить нікого лікувати не будемо.

І добре б було, якби прикладів не існувало. А то ж ми маємо приклади відновлення державної мови практично з нуля, як це було в Чехії чи Ізраїлі. Дуже показові приклади.

Спочатку вони відновили мову і культуру, а за цим прийшов економічний розквіт і багатство. Ми ж не розуміємо елементарних речей, тому в найбагатшій на ресурси країні Європи є в ній найбіднішими.

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Вы знаете когда врет политик – когда у него шевелятся губы."

Україна очолить Радбез ООН

Канада выделит $8 млн на реформу украинской полиции

Анархисты устроили беспорядки в Афинах, забросав полицейских бутылками с зажигательной смесью и камнями после того, как в городе состоялся марш памяти убитого полицией восемь лет назад греческого подростка Об этом сообщает Associated Press. Полиция Греции применила слезоточивый газ для разгона толпы анархистов. По меньшей мере 23 человека были задержаны. Во время беспорядков пострадал один сотрудник правоохранительных органов. Похожая акция состоялась в городе Салоники на севере страны. На марш памяти убитого в 2008 году в столице Греции подростка ежегодно собираются тысячи протестующих и противников жестких мер со стороны полиции.

ПрефеРЕНЦИи для популистов. Сказка о премьер-министре, который хотел, но не смог

В Польше военного подозревают в шпионаже на Россию

Отмените заказ! – Трамп громко отказался от самолета за 4 миллиарда

Обнародована первая “пленка” Онищенко. АУДИО

Bloomberg: место авианосца Путина — на свалке

“Сука неправославная, мєнтовская, кончєная”, – Луценко вилаяв адвоката Новинського. ВІДЕО

Подборка блогожаб и фотоприколов от UAINFO за 6 декабря

ЗМІ: У Нацполіції візьмуться за перевірку замаху на Медведчука

Адвокат пояснил, зачем Януковичу нужна очная ставка с Порошенко

Рада не смогла справиться с Новинским

Что стоит за слухами об усталости Путина

Эксперты рассказали о судьбе антироссийских санкций в 2017 году

Луценко и Новинский обменялись «любезностями» (видео)

Аналізувати стрілянину в Княжичах без заслуховування причетних непрофесійно – нардеп

У чому полягає базова проблема мінських домовленостей

Как работает судебный конвейер в оккупированном Крыму

Найем: Кабмин дарит 1,3 млн грн/день Фирташу, Иванющенко & Co