USD26.0257

На шляху до безвізу – одне бюрократичне питання

На шляху до безвізу – одне бюрократичне питання

Голова постійної делегації Верховної Ради у Парламентській Асамблеї Ради Європи, народний депутат Володимир Ар’єв  заявив журналістам, що питання надання Україні безвізового режиму з країнами Європейського Союзу проходить останні бюрократичні процедури.

«Я би не робив жодних трагедій, через відсутність у проекті порядку денного Європарламенту питання про запровадження безвізового режиму з Україною, оскільки це ще не порядок денний, а лише проект», – заявив Володимир Ар’єв .

Народний депутат наголосив, що Україна виконала усі зобов’язання для отримання безвізового режиму з ЄС і депутати Європейського парламенту це підтверджують.

«Україна зробила усе і ініціатива зараз на боці Європейського союзу. Проблема полягає в тому, що Європа на сьогоднішній день переживає еміграційну кризу і страждає через навалу мігрантів з Сирії та Іраку. Представники Європарламенту хочуть заспокоїти своїх громадян механізмом запровадження такої системи як призупинення безвізового режиму. Зараз затримка в тому, що європейські чиновники не можуть визначитися, хто буде відповідати за зупинку безвізового режиму, якщо країна, з якої укладено цей договір, не буде виконувати взяти зобов’язання. Отже, коли в Єврокомісії буде прийнято рішення, яка інституція буде цим займатися, питання по Україні буде вирішено дуже швидко. Адже до Україні ніяких зауважень немає», – зауважив політик.

Читайте также:

Летальное оружие для Украины: кто готов помочь

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политике приходится делать много такого, чего не следует делать."

© Теодор Рузвельт