USD26.0311

На Вінниччині діти через суд намагались визнати батька божевільним

Апеляційний суд Вінницької області 7 листопада залишив в силі ухвалу суду першої інстанції, яким відмовлено заявникам визнати обмеженодієздатним 72-річного чоловіка та відхилено клопотання про призначення йому експертизи.

Про це повідомляє прес-служба Апеляційного суду Вінницької області.

«Судову тяганину більше року тому затіяла колишня дружина та діти 72-річного полковника. У заяві просили визнати чоловіка обмежено дієздатним та призначити йому опікуна. Мовляв, він бродяжить, зловживає спиртним і неправильно сприймає дійсність. У судовому засіданні заявники говорили й про те, що батько розлучився з мамою під тиском чужих людей. А в парі ж ізвікували 46 років! Діти також переконували суддів, що батько буде проживати під одним дахом з їхньою матір’ю, а вони з нього очей не спускатимуть. Та їхні слова вже зараз розходяться із ділом. Як повідав один зі свідків, син якось побив бідолаху, вимагав гроші, а колишня дружина поміняла у квартирі дверні замки та не впускає чоловіка і на поріг, хоча одна четверта житла – його власність.

На думку зневаженого полковника, діти принижують його заради матеріальної вигоди: житла і пенсії. У суді він довів, що не безхатько, бо мешкає з новою дружиною; дбає про здоров’я, спиртним не зловживає: нещодавно переніс інфаркт. Розповів ще, як 5 років тому його перестріла знайома й обманом завезла до наркодиспансеру, звідки він пішов, як тільки довідався, що лікування – справа добровільна. Насправді ж ніяких психічних розладів, каже чоловік, у нього немає. Про це свідчить і відповідна лікарська довідка. Не засумнівалися в цьому і судді», – роз’яснили суть справи в Апеляційному суді.

Читайте также:

У Вінниці показують безкоштовне кіно просто неба

«На судові засідання чоловік з’являвся вчасно, був охайним, відповідав адекватно, відповідно до свого віку та перенесених захворювань… Суд двічі відхиляв клопотання про призначення експертизи, в тому числі стаціонарної, оскільки заявники та їх представник не довели перед судом відповідно до ст.239 ЦПК України наявності даних про психічні розлади фізичної особи», – йдеться в ухвалі.

Тож суд першої інстанції відхилив клопотання заявників про визнання чоловіка обмежено дієздатним та призначення опікуна. Родина не погодилася з рішенням й оскаржувала його в Апеляційному суді Вінницької області, але колегія суддів під головуванням Марини Якименко ухвалу залишила в силі.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "