USD26.0311

Нардеп Івченко: Стратегія децентралізації, запропонована урядом, шкодить розвитку фермерського руху України

Нардеп Івченко: Стратегія децентралізації, запропонована урядом, шкодить розвитку  фермерського руху України

Чергові “темники” влади.  В обласних газетах перед виборами поширюється інформація проти партії “Батьківщина” щодо того, що вона є противницею об’єднання територіальних громад.  Про це на своїй Facebook-сторінці пише народний депутат Вадим Івченко.

Нардеп зауважив,  що “Батьківщина” завжди була за децентралізацію та за створення спроможних територіальних громад. Ми виступаємо за реальне добровільне об’єднання громад і за реальну децентралізацію повноважень та фінансів. Але, проголошений владою курс щодо добровільності об’єднання нею ж і не дотримується.

В селах, селищах, містах районного значення були забрано податки, забрана земля – а віддати це пропонується лише після об’єднання.

Щодо перспективних планів – вони розробляються в Кабміні, подаються обласною державною адміністрацією, а потім також затверджуються Кабміном. Процес добровільного об’єднання повністю знехтуваний.

Читайте также:

Нові політики? А навіщо?

Івченко нагадав, що партією “Батьківщина”  підписані закони, якими повертаються землі територіальним громадам, залишають частину ренти з видобутку корисних копален, часткової сплати за спецводокористування, сплати за лісогосподарську діяльність та санітарні вирубки, ПДФО, інші базові податки. Але вони, чомусь, вже півтора роки не ставляться на голосування. Якщо влада хоче на себе взяти відповідальність за те, що відбувається, то потрібно це правильно називати. Це що завгодно, але не добровільне об’єднання чи розвиток села!

“Вважаю, що та стратегія децентралізації, що її реалізує уряд, явно шкодить розвитку сільських територій, аграрного комплексу і всього фермерського руху України”, – наголосив нардеп.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Власть чаще переходит из рук в руки, чем от головы к голове."