USD26.4771

Названо лауреатів Шнобелівської премії-2014 

У США відбулося щорічне нагородження лауреатів Шнобелівської премії – “Шуточной Нобелевской премии”, пишеLenta.ru.

Церемонія пройшла традиційно в Гарварді, уже 24-й раз.

Премію з фізики отримали представники Японії – Кіоші Мабучі (Kiyoshi Mabuchi), Ріна Сакаї (Rina Sakai) і інші вчені, що брали участь у дослідженні, – за роботу з вивчення тертя між підлогою й банановою шкіркою, коли на неї наступає людина.

Лауреатами у сфері нейронаук стали китайці й канадці. Лу Фен (Lu Feng), Лінг Лі (Ling Li) та інші досліджували процеси, що відбуваються в головному мозку людей, коли останні бачать зображення Ісуса Христа на шматочку смаженого хліба.

Премію із психології отримали вчені з Австралії, США й Великої Британії. Емі Джонс (Amy Jones) з колегами вважають, що люди, які лягають пізно, схильні до манипулятивної поведінки і проявляють психопатичні схильності частіше від тих, хто встає рано.

Приз у галузі охорони здоров’я отримала команда із Чехії, Японії, Індії й США. Ліза Сейфрід (Lisa Seyfried) разом з колегами досліджувала питання про те, наскільки безпечним для психічного здоров’я людини є наявність у неї кішки (фахівці досліджували токсоплазмоз і вплив захворювання на рівень інтелекту чоловіків).

Читайте также:

Фискалы решили уничтожить старые авто: кто окажется в «зоне риска»

Лауреатами в галузі біології стали вчені із Чехії, Німеччини й Замбії. Властіміл Харт (Vlastimil Hart), Вероніка Нємцова (Veronika Nemcova) і їхні товариші в результаті свого дослідження з’ясовували особливості орієнтації в просторі (магнітному полі Землі) тіла собаки при випорожненні.

Італійка Марина де Томазо (Marina de Tommaso) з колегами стала лауреатом премії в галузі мистецтва. Учені з’ясовували, як міняються больові відчуття при перегляді картин різної естетичної спрямованості.

Приз у галузі економіки отримав Національний інститут статистики (National Institute of Statistics) уряду Італії. Цей заклад повідомив про велике значення економіки країни для Євросоюзу, включивши до свого звіту про доходи бюджету дані про проституцію, реалізацію наркотичних засобів, контрабанду й деякі інші незаконні фінансові операції.

Читайте также:

Праздник 11 октября: что нельзя делать в Харитонов день 2017

Учені зі США й Індії Джеймс Дворкін (James Dworkin), Уолтер Беленький (Walter Belenky) і їхні колеги стали лауреатами в галузі медицини. Вони запропонували використовувати як засіб боротьби з носовою кровотечею смужки в’яленої свинини.

Премію у сфері арктичних досліджень отримали фахівці з Норвегії й Німеччини Ейгіл Ремерс (Eigil Reimers) з колегою. Вони вивчали реакцію оленів на людей, переодягнених у білих ведмедів.

Приз за дослідження у сфері харчування отримали іспанські вчені Маргарита Гарріга (Margarita Garriga), Белен Мартін (Belen Martin) та інші за дослідження молочнокислих бактерій, виділених з фекалій немовлят, як потенційних пробіотичних культур для виробництва ковбас.

Премія вручається щороку, починаючи з 1991 року. Серед її лауреатів є й нобелівські. Наприклад, британсько-російський фізик Андрій Гейм отримав її в 2000 році за дослідження використання магнітів для левітації жаби.

Нагадаємо, лауреатом Антинобелівської премії миру 2013 року став президент Білорусі Олександр Лукашенко за заборону публічних аплодисментів.

Джерело: Українські Новини

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "

Рассмотрение иска Саакашвили к Порошенко сорвано: в суде придумали «легенду»

“Агресивна реакція суспільства на нагородження Ірини Луценко – це закономірність”, – політолог

Платные дороги: насколько пострадают кошельки украинцев

На радостях порвала украинский паспорт, теперь жалею

Бросила бизнес и поехала защищать: маленькая история большой героини

Как россиян за идиотов держали

Кто из нардепов больше всех саботировал работу Рады

Мистика: война “гражданская”, а награждают за нее в России

Посланника Лукашенко выдворили из Украины

Внезапно уволен заместитель главы Службы внешней разведки

Привилегия на коррупцию. Что стоит за атакой власти на НАБУ

Задержание активиста в Крыму: стала известна судьба противника России

Від УНР до сучасної України: невирішене земельне питання як причина кризи державності

Михайлов день 2017: главные запреты на праздник

Высылка дипломата Беларуси: что известно об ударе Украины

Как противостоять рейдерским захватам имущества и бизнеса

Не только алименты: разведенным украинцам придется раскошелиться

Земан отправился в тур по РФ после бредовых идей по Крыму

Як чинити з непередбачуваною та безвідповідальною Польщею

Не прибідняємось? Стало известно, сколько украинцы потратили на новые авто