USD26.0311

Незалежність – осиковий кілок в серце комуністичної російської імперії

Незалежність - осиковий кілок в серце комуністичної російської імперії

1 грудня 1991 року був одним з найщасливіших днів мого життя. В цей історичний день український народ здобув омріяну багатьма поколіннями українців Незалежність та забив осиковий кілок в серце комуністичної російської імперії.

Той день я пам’ятатиму завжди. Я провів його разом з кількома міжнародними спостерігачами – депутатами європейських парламентів з різних країн, які з щирим здивуванням спостерігали за справді всенародним поривом і єднанням українців у творенні нової демократичної європейської нації.

Український народ не лише порвав кайдани, які сковували його протягом віків, але й вніс вирішальний внесок у ліквідацію СРСР та звільнення цивілізованого світу від загрози найбільшої імперії зла в сучасній історії людства. На жаль, ця послуга не отримала належної оцінки та вдячності з боку наших міжнародних партнерів. Як і подальше ядерне роззброєння України та наш внесок у зменшення загрози ядерного апокаліпсису на Землі.

Читайте также:

Мартыненко рассказал о встрече с Онищенко – СМИ

Підтвердилася істина, що надана послуга часто швидко забувається. Переконаний, що ми маємо не соромитися нагадувати про свій історичний внесок у побудову нової Європи та світове ядерне роззброєння. Зокрема, вчора і сьогодні нагадував про це своїм колегам – європейським парламентарям на засіданні одного з комітетів ПАРЄ.

А ввечері буду святкувати цей 25-й всенародний День незалежності України, який ніколи не пропускаю, зі своєю молодшою донькою, народженою вже у незалежній Україні. Вірю, що наші діти продовжать справу батьків і приведуть нашу багатостраждальну країну у справді гідне майбутнє.

А поки наша боротьба за місце під сонцем на цій планеті триває!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."