USD26.0311

Нові бранці: у Криму російські окупанти затримали українців

Нові бранці: у Криму російські окупанти затримали українців

В окупованому Криму ідейними послідовниками НКВД із ФСБ затримано за надуманими і нікчемними звинуваченнями чергових жертв- українців.

РФ продовжує своє полювання на українців: сафарі на Донбасі, де вбиває й калічить, і хапання в пастку на окупованих територіях і в самій РФ. Навіщо Москві нові бранці?

Перше і очевидне: продовжувати шантажувати Україну , вимагаючи викуп (у вигляді певних політичних вимог). Друге: спроба дискредитувати Украіну, перекласти зі хвороі голови на здорову. Намагаючись переключити увагу світу з агресивноі політики Москви на начебто українські провокаціі. Це спроба вбити в голову світу ідеологему, що Крим це не украінська територія. І що Украіна начебто має якесь відношення до тероризму. Це хвора фантазія Кремля, якою намагають труїти – дурити світ.

Читайте также:

Вам надо собраться и уволиться, – Гройсман руководству Фонда госимущества

Важко усвідомлювати, що бранців стає більше, що норми дипломатії й міжнародного гуманітарного права в РФ не працюють , бо до затриманих навіть не допускають консулів. Але Украіна буде боротися за кожного свого громадянина. І вимагати від світу солідарності та підтримки в цих питаннях.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Вы знаете когда врет политик – когда у него шевелятся губы."