USD26.4991

Новий вид шахрайства від “Приватбанку”. Як обманюють банкомати

Це такий новий вид шахрайства, я так розумію.

Будьте обережні.

Знімала я в приватбанківському банкоматі достатньо велику сумму. Машина відрахувала стос купюр по 50 і 100 грн, обидва номінали – окремо. Звичайно, я б їх не перераховувала, але ці гроші повертала як борг, тому мій пильний позичальник перерахував – бракувало 50 грн. Виявилося, що між купюрами номіналом 100 “заховалася” одна 50.

Читайте также:

О правовом беспределе Путина может узнать весь мир

Звернення в банк нічого не дали – у них інкасація показала, що все правильно.

Звичайно, 50 грн не та сума, яка щось кардинально для мене вирішує, але це нечесно.

В помилки інкасаторів я не вірю.

І пообіцяла приватбанку піар.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (10)

  • — 05.12.2015 19:54

    https://www.facebook.com/olzya/posts/932964943439885?pnref=story

    0
  • — 05.12.2015 19:54

    а за это бан

    0
  • — 05.12.2015 19:57
    flag

    УКРАЇНЦЮ! ПАТРІОТЕ! І ПРОСТО ЛЮДИ!
    ПЕРЕСТАНЬ ЗРАДЖУВАТИ СВОЮ ДЕРЖАВУ, СВОЮ КРАЇНУ!
    КОРИСТУЙСЯ ДЕРЖАВНИМ БАНКОМ!
    ПОВЕРНИ ОБОРОТНІ КОШТИ В ДЕРЖАВНИЙ БАНК!
    4000000млн.людей * хоча б на 1000грн (зарплата, пенсія оплата комун.послуг, бізнес) = від 4.000.000.000грн. (від 4млрд.грн) що місяця в обороті. Це дасть можливість державі давати кредит і заробляти хоча б на відсотках.
    УКРАЇНЦЮ, БУДЬ НАРЕШТІ ПАТРІОТОМ СВОЄЇ КРАЇНИ!
    ПОЧНИ НАРЕШТІ ІЗ СЕБЕ РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ!
    БУДЬ ГІДНИЙ СВОЄЇ КРАЇНИ УКРАЇНИ!

    0
    • — 05.12.2015 22:57
      flag

      Когда в Ощадбанке будет такое обслуживание и такой комплект услуг, как в Привате, то и в этом случае я еще и подумаю. Более драконовские условия депозитов еще надо поискать. А на обмен даже один доллар не найдешь. Про переводы я вообще молчу. А в Приват и ходить не надо, все с компа решается.

      0
  • — 05.12.2015 20:33
    flag

    Самий перший (за значенням) державний банк України – “Ощадбанк”. Хто несе найбільші збитки вже кілька місяців? Відповідь – Ощадбанк. Як так може бути, щоб НАЙБІЛЬШИЙ державний банк ніс такі найбільші збитки? Відповідь: у Яценюка та його вірного друга пана Пишного все може бути тільки погано для держави. Очевидно, що в них все нормально. Скоро заговорить Україна про пільгові кредити “Ощадбанку” на енергозбереження. А ви розповідаєте про недоречності “Приватбанку”.

    0
    • — 05.12.2015 21:14
      flag

      Однією із причин збитків Ощадбанку є багаторічна пасивність у впровадженні сучасних технологій, пасивність на банківському ринку. Ощадбанк лише недавно розпочав впроваджувати інтернет клієнт-банк. А от Приват вже багато років цим займається. В Ощадбанку вкрай застаріла техніка, низькі зарплати. Недавно розпочалось оновлення системи, змінюється формат відділень, потрохи впроваджуються більш сучасні технології. Все це теж немалі витрати. Ще величезною проблемою є зниження вільних коштів у населення, що чомусь не турбує уряд і що має дуже негативний вплив на банківську систему і економіку в цілому.

      0
  • — 05.12.2015 21:04
    flag

    Ця ситуація є результатом халатності якогось працівника, який формував пачку і того, який при закладанні у касети її не перевірив чи коли підміну зробили свідомо. Тільки недоумки можуть вважати, що це політика банку. Ну що він виграє, 40 гривень? Репутаційні втрати будуть набагато більшими. Той хто подібне пише, або дурень, або свідомо дискредитує банк.

    2
  • — 08.12.2015 11:47
    flag

    Конечно, косяк, но не думаю, что это прям “НОВИЙ ВИД ШАХРАЙСТВА”. Вы же не назовете мошенничеством тот факт, если вам на кассе Ашана сдачу неверно дали.

    0