USD25.4432

Перевiрити себе у списках виборцiв вiнничани можуть через он-лайн сервiс на сайтi Державного реєстру

Через мiсяць у Вiнницi як i в Українi в цiлому вiдбудуться мiсцевi вибори, i для того, щоб у цей день не виникало питань, щодо наявностi у списках виборцiв, вiнничанам варто перевiрити себе у списках виборцiв. Це можна зробити як  через Iнтернет в он-лайн сервiсi «Особистий кабiнет виборця», або ж прийти у  вiддiл ведення Державного реєстру виборцiв м.Вiнницi  за адресою: вулиця 50-рiччя Перемоги, 7. каб.337, – повідомляє Департамент у справах ЗМІ Вінницької міської ради.

Вiддiл ведення Державного реєстру виборцiв м.Вiнницi постiйно працює над удосконаленням спискiв вiнничан, щоб люди рiзного вiку мали можливiсть без проблем i перешкод висловити своє волевиявлення пiд час виборiв. Зазвичай найбiльше цей процес активiзується за тиждеь до голосування. Тож зараз саме час перевiрити себе у списках виборцi. Люди мають кiлька варiантiв уточнити свої даннi: звернутись до самого вiддiлу ведення Державного реєстру виборцiв у Вiнницi (вул.. 50-рiччя Перемоги,7) або через Iнтернет  (https://www.drv.gov.ua).

«Останнiми днями до вiддiлу звернення Державного реєстру виборцiв зросла кiлькiсть дзвiнкiв вiд людей, якi цiкавляться де розташований їхнiй округ. Цю, та чимало iншої iнформацiї вони можуть дiзнатися на сайтi Центральної виборчої комiсiї http://www.cvk.gov.ua/ . Якщо обрати роздiл «Мiсцевi вибори 2015», потiм «Виборчi округи», «Вiнницька область», можна побачити, виборчi округи, якi розташованi на територiї Вiнницi i адреси будинкiв, якi вiдносяться до того чи iншого округу. Пiсля реєстрацiї кандидатiв iнформацiя про них буде також оприлюднена на цьому сайтi ЦВК», – розповiв начальник вiддiлу ведення Державного реєстру виборцiв м. Вiнницi Анатолiй Синявський.

Читайте также:

Безвіз наш: у Вінниці сотні людей привітали рішення Ради ЄС підняттям прапору Європи.

Перевiрити себе у списках виборцiв вiнничани можуть через он-лайн сервiс на сайтi Державного реєстру https://www.drv.gov.ua через «Особистий кабiнет виборця». Скористатись ним можна зареєструвавшись у цьому роздiлi i заповнивши картку запиту, людина отримає вiдповiдь на електронну адресу. Важливо пiд час оформлення запиту ретельно перевiрити правильнiсть вказаного прiзвища, iм’я та по-батьковi, якi повиннi спiвпадати iз записом у паспортi. Мова заповнення – українська.

Читайте также:

Фестиваль «Млиноманія» повертається разом із іноземними учасниками

Також люди можуть уточнити свої даннi, звернувшись  до вiддiлу ведення Державного реєстру виборцiв у Вiнницi (вул.. 50-рiччя Перемоги,7). Як зазначив Анатолiй Синявський, бажано, щоб люди приходили завчасно, адже буває, що виборцi цiкавляться цими питаннями в останнi днi, i тодi виникають черги.

«У цьому роцi постановою Верховної ради України було збiльшено площу мiста Вiнницi, приєднанням територiй сусiднiх сiльських рад. Тобто до мiста приєдналося бiльш нiж 2600 виборцiв. Цим людям, у зв’язку з переведенням в iншу виборчу дiльницю, потрiбно особливо звернути увагу на перевiрку своїх даних. Виборцi з мiкрорайонiв Академiчне та Агрономiчне голосуватимуть у примiщення Аграрного унiверситету», – наголосив Анатолiй Синявський.

Для довiдки.

Вiддiлення ведення Державного реєстру виборцiв у Вiнницi знаходиться за адресою: вулиця 50-рiччя Перемоги, 7. каб.337

Вiддiл працює, на перiод виборiв, щодня з 9:00 до 18:00, обiд – з 13 до14 години, крiм 26 27 вересня. У п’ятницю, суботу, недiлю та святковi днi графiк роботи з 9:00 до 17:00. При собi потрiбно мати паспорт.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политик – это человек, который пожертвует вашей жизнью за свою родину."

“Где прорывы в экономике? Где реальные изменения в армии?”. Откровение “порохобота”

Саакашвілі заявив, що йому запропонували громадянство декількох європейських країн, але у нього інші плани. ВІДЕО

Вышел трейлер последнего эпизода Игры престолов

“Найбільша наша біда – ницість, лицемірство і зрадництво”, – Томенко

Караоке, “Червона Рута” и… русские триколоры в сердце Киева

Апелляция Добкина: суд вынес решение

Зустріч Волкера і Суркова: чого очікувати?

Двум хоккеистам сборной Украины грозит пожизненная дисквалификация – СМИ

Это должно стать главным требованием на переговорах с Кремлем

На Вінниччині в центрі міста прокуратура «накрила» гральний заклад

“Кремль не має проблем з фінансуванням пропаганди. LifeNews закривають, щоб знизити увагу росіян до подій на Донбасі”, – експерт

На Вінниччині створять понад тисячу робочих місць

В Минюсте оправдались за миллионные надбавки сотрудникам

Шахтеров ждет новый удар в спину, начинаются забастовки (фото)

Как страх перед крымскими татарами лишил Украину Крыма (видео)

Поліцію Вінниччини перевели на службу в посиленому режимі

Білий дім анонсував важливу заяву Трампа

Пoки гaзoвщики, пoжeжники тa кoпи лoмилися в квaртиру, вiнничaнин пригoщaв другa нaркoтикaми з бoчки

Виноват Обама: Лавров нашел крайних в ограничении выдачи американских виз

Бідність більшості населення в Україні – вислід жадоби і захланності монополістів та чиновничого корпусу