USD25.5727

Пороговий бал, рівні складності та два вилучених предмети: зміни до правил складання ЗНО.

Пороговий бал, рівні складності та два вилучених предмети. Цього року абітурієнтам у центрі оцінювання якості освіти готують декілька змін до правил складання ЗНО та вступу до вишів. Реєструватися випускники цього року та минулих років будуть у три етапи. Подробиці нововведень – далі у сюжеті. Цього року абітурієнти складатимуть водночас і тест з української та літератури й підсумкову атестацію з цих предметів.

Окрім усього ще одне нововведення – не набрав пороговий бал з мови – позбавлений можливості складати іспити з інших предметів. При цьому атестат про середню освіту отримають всі, адже ДПА будуть оцінювати за шкільною системою – від одного до дванадцяти балів. Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Питання для ДПА будуть зірочкою окремо виділені. Але якщо він не пройшов поріг “здав” на ЗНО з української мови та літератури по питаннях ЗНО, то він не отримує ніякої оцінки. А раз він її не отримує, то навіщо витрачати сили та ходити на інші предмети, якщо сертифікат дійсний один рік і скрізь обов”язкові мова та література.

Читайте также:

Криза парламентаризму в Україні

Таке нововведення, пояснюють, допоможе ВИШам оптимально вибирати абітурієнтів та дати можливість учням проявити свої знання. До того ж рівні тестів з мови і математики можна буде обирати – складний чи базовий, а всесвітню історію та літературу складати й зовсім не будуть. Окрім того, дві тисячі п”ятнадцятий стане останнім роком, коли випускники технікумів вступатимуть до університетів без ЗНО.

Читайте также:

В нашей стране нет объединяющей всех национальной идеи – Касьянов

Анатолій Бабічев директор Департаменту науки та освіти ХОДА З наступного року всі ті, хто забажає продовжити навчання в університетах, академіях, інститутах, мають складати зовнішнє незалежне оцінювання. Учні профтехосвіти вже й сьогодні здають ЗНО. Зареєструватися на ЗНО випускники зможуть з п”ятого січня до двадцятого лютого наступного року у три етапи, як і раніше. Але тепер пакет документів на школярів збиратимуть педколективи. Учням же треба буде вказати при реєстрації напрямок пріоритету. Що стосується абітурієнтів з зони АТО, то реєструватимуть їх у Харківській та Дніпропетровській областях. Олександр Сидоренко директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Наголошую, ми робимо тільки реєстрацію і розсадку абітурієнтів по пунктах тестування на території Луганської та, відповідно, Донецької областей. У минулому році цього не було.

В цілому ж у дві тисячі п”ятнадцятому ЗНО на Харківщині складатимуть вісімнадцять з половиною тисяч абітурієнтів, дванадцять з половиною з них – цьогорічні випускники. Подробиці та умови вступу можно дізнатися на сайті регіонального центру оцінювання. Олеся Гузун, Вадим Макарюк. “Вісті”.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "

Скоро увидим, кого выберет Кремль на главаря чекистского режима

За «агента Кремля» в Раде взялись детективы НАБУ

Мужчина на Крещатике передумал прыгать с отеля

Украинский завод будет обслуживать Boeing и Airbus

А потом пошло вторжение российских войск…

Пограничники решительно настроены «встречать» Саакашвили

Пророссийские политики из Украины в России не нужны

ГПУ пришла с обысками к скандальному нардепу

Хороших ходов у Путина не осталось

Как платишь, так и стоишь

Роскошные курорты и алкоголь: как отдыхают Добкин и его дети (фото)

Россия – страна “если бы”

Нардеп рассказал, как завод президента выиграл договорной тендер (видео)

З Шабуніним і шабуніними влада не домовиться, на різних цінностях виховані, – Гриценко

Украинский байкер поразил мир

Как чиновники покупают Mercedes по цене «Ланоса» (фото)

Чому Захід допомагає Україні й чого нам не обійтися без його допомоги

До чего боевики довели жителей Донбасса: статистика ООН

Власть доигралась: Запад напрямую будет руководить Украиной

Скотный двор. Иловайский котёл и приказ Сталина