USD26.6476

Порядок денний для Верховної Ради на новий пленарний тиждень

Порядок денний для Верховної Ради на новий пленарний тиждень

Одним із ключових питань у Верховній Раді цього тижня має стати прийняття законопроекту №4812, який дозволить НАБУ самостійно (за рішенням суду) проводити прослуховування без залучення СБУ, як це відбувається зараз. Першим викликом на цьому шляху є внесення цього законопроекту у порядок денний парламенту. Ще 6 липня профільний комітет із питань запобігання і протидії корупції рекомендував ухвалити цей законопроект, однак народні депутати його досі не розглянули. “Реанімаційний пакет реформ” закликає винести в зал та прийняти цей важливий законопроект, який усуне можливість “зливання” інформації про прослуховування НАБУ та “підчищання” слідів корупційних злочинів.

Вже внесено в порядок денний Верховної Ради низку інших важливих законопроектів, прийняття яких підтримує громадськість та які дадуть поштовх до реалізації реформ у кількох напрямках.

Одним із таких є проект закону №4941 “Про енергетичну ефективність будівель”. Цей важливий законопроект вносять у порядок денний парламенту вже кілька тижнів поспіль, але депутати його вперто ігнорують. Хоча “Реанімаційний пакет реформ” уже неодноразово наголошував на його важливості у напрямку забезпечення енергетичної незалежності України.

Читайте также:

Нардеп: Законопроект про пенсійну реформу – неконституційний

У порядку денному парламентарів на цей тиждень також три абсолютно різні за напрямками, але важливі законопроекти, які підтримує РПР. Одним із таких є законопроект №4526-д імплементує положення ухваленого в грудні минулого року закону “Про державну службу”, розгляд якого в сесійній залі відкладається уже більше чотирьох місяців. Прийняття іншого проекту №2033а, що входить до пакету законів судової реформи, важливо для запровадження тимчасового механізму перегляду вироків у кримінальних справах, де люди були засуджені за тяжкі злочини без належної доказової бази за старим Кримінальним кодексом. Іще один законопроект із порядку денного РПР на цей тиждень №4644, який передбачає привести умови перевезення небезпечних вантажів автомобільним, залізничним та річковим транспортом до європейського рівня з метою гарантування належного рівня безпеки під час перевезення небезпечних вантажів.

Читайте также:

Радикал Мосійчук влаштував скандал в прямому ефірі. ВІДЕО

РПР закликає внести у порядок денний Верховної Ради пакет законопроектів із питань децентралізації №4772, №4773, №4676, які усувають перешкоди на шляху добровільного формування об’єднаних територіальних громад. Як підрахували експерти, об’єднання громад уже дозволило збільшити власні доходи бюджетів на одного жителя відповідної території з 288 грн до 955 грн, тобто майже втричі. На минулому тижні профільний комітет парламенту підтримав ухвалення цих законів у цілому, й тепер слово за голосуванням депутатів.

Уже майже традиційно небезпекою пленарного тижня є антиреформаторський законопроект №4370-1, який усупереч Конституції нівелює повноваження Кабінету Міністрів у призначенні голів місцевих державних адміністрацій, дозволяючи президентові узурпувати владу. “Реанімаційний пакет реформ” закликає народних депутатів відхилити цю ініціативу.

Порядок денний для Верховної Ради на новий пленарний тиждень

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"У нас начинается тяжелый период жизни: парламентские, затем еще страшнее - президентские выборы"

© А.Лукашенко

Ломаченко — Ригондо: Беринчик раскрыл слабую сторону кубинца

Розкол у “ЛНР”: що не поділили Плотницький і Корнет

Вы не поверите, что стало причиной трагедии в Калиновке

Семейная трагедия на Прикарпатье: родители довели до смерти своих детей

Буткевич заказывает услуги СБУ и ГПУ как в супермаркете – СМИ

Год лоукостов. Что наобещали украинцам?

Сотни иностранных военных ступили на украинскую землю: что происходит

“Наш край” вимагає від ВР переглянути бюджет-2018, в якому інфляція 18% та держборг у 2 трлн. грн

Осторожно! Эти вещи могут навсегда разрушить вашу любовь

Еще 5 минут: сколько нужно спать, чтобы выспаться

Україна перестає бути соціальною державою, – нардеп

Луганчане назвали виновников переворота

Долгие месяцы ожиданий: украинские пленные услышали своих родных, появилось видео

Увлекшись облизыванием политики РФ, глава Чехии не заметил, как Путин начал угрожать уже его стране

Спал пьяный возле мертвого сына: украинцев шокировала смерть годовалого ребенка

Жестоко избивал молотком: харьковчанин избавился от жертвы за бутылку водки

Нардеп от БПП Лопушанский засветился в оффшорном скандале

В результате вынужденной операции на Светлодарской дуге освобождены несколько поселков и стратегических высот, – волонтер

Папа, ты когда вернешься? Заложники боевиков позвонили домой

Кошмар под Киевом: авто наехало на детей