USD25.8987

Порядок денний для Верховної Ради на новий пленарний тиждень

Порядок денний для Верховної Ради на новий пленарний тиждень

Одним із ключових питань у Верховній Раді цього тижня має стати прийняття законопроекту №4812, який дозволить НАБУ самостійно (за рішенням суду) проводити прослуховування без залучення СБУ, як це відбувається зараз. Першим викликом на цьому шляху є внесення цього законопроекту у порядок денний парламенту. Ще 6 липня профільний комітет із питань запобігання і протидії корупції рекомендував ухвалити цей законопроект, однак народні депутати його досі не розглянули. “Реанімаційний пакет реформ” закликає винести в зал та прийняти цей важливий законопроект, який усуне можливість “зливання” інформації про прослуховування НАБУ та “підчищання” слідів корупційних злочинів.

Вже внесено в порядок денний Верховної Ради низку інших важливих законопроектів, прийняття яких підтримує громадськість та які дадуть поштовх до реалізації реформ у кількох напрямках.

Одним із таких є проект закону №4941 “Про енергетичну ефективність будівель”. Цей важливий законопроект вносять у порядок денний парламенту вже кілька тижнів поспіль, але депутати його вперто ігнорують. Хоча “Реанімаційний пакет реформ” уже неодноразово наголошував на його важливості у напрямку забезпечення енергетичної незалежності України.

Читайте также:

Депутат Гиршфельд с опозданием внес в декларацию 4 квартиры и миллионы налички у жены

У порядку денному парламентарів на цей тиждень також три абсолютно різні за напрямками, але важливі законопроекти, які підтримує РПР. Одним із таких є законопроект №4526-д імплементує положення ухваленого в грудні минулого року закону “Про державну службу”, розгляд якого в сесійній залі відкладається уже більше чотирьох місяців. Прийняття іншого проекту №2033а, що входить до пакету законів судової реформи, важливо для запровадження тимчасового механізму перегляду вироків у кримінальних справах, де люди були засуджені за тяжкі злочини без належної доказової бази за старим Кримінальним кодексом. Іще один законопроект із порядку денного РПР на цей тиждень №4644, який передбачає привести умови перевезення небезпечних вантажів автомобільним, залізничним та річковим транспортом до європейського рівня з метою гарантування належного рівня безпеки під час перевезення небезпечних вантажів.

Читайте также:

Ляшко: “Я тебя кончу за Украину! Юлечка, на любые дебаты приходи дорогуша, кукушечка моя, приходи!”

РПР закликає внести у порядок денний Верховної Ради пакет законопроектів із питань децентралізації №4772, №4773, №4676, які усувають перешкоди на шляху добровільного формування об’єднаних територіальних громад. Як підрахували експерти, об’єднання громад уже дозволило збільшити власні доходи бюджетів на одного жителя відповідної території з 288 грн до 955 грн, тобто майже втричі. На минулому тижні профільний комітет парламенту підтримав ухвалення цих законів у цілому, й тепер слово за голосуванням депутатів.

Уже майже традиційно небезпекою пленарного тижня є антиреформаторський законопроект №4370-1, який усупереч Конституції нівелює повноваження Кабінету Міністрів у призначенні голів місцевих державних адміністрацій, дозволяючи президентові узурпувати владу. “Реанімаційний пакет реформ” закликає народних депутатів відхилити цю ініціативу.

Порядок денний для Верховної Ради на новий пленарний тиждень

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "

Украина вошла в ТОП-10 крупнейших поставщиков оружия мира

“Бандеровское проклятие”: соцсети смеются над ЧП на российском авианосце (скриншоты)

Видеодопрос “легитимного” стал основой для мультфильма (видео)

Янукович запросив слідчих ГПУ в Ростов

В сети показали «беспросветный» алфавит путинской России

Жінка, закохана в танки

Онищенко это не просто олигарх, а лидер ОПГ, — политолог

Западная Европа спит — Восточная готовится к наихудшему сценарию, — блогер

Хофер не признает Крым: чем важны австрийские выборы, — Портников

Ковбои из США на пути в Польшу, — блогер (фото)

“Евросовок”, или Нам тут тоже нужны реформы, — блогер

Польша накажет Украину за «Волынскую резню» через реституцию

В Виннице произошло курьезное задержание воров со «Шмайсером»

Будет креативно и очень мощно: Украина приготовила жителям Крыма приятный новогодний сюрприз – Путину это явно не понравится

СМИ узнали о тайной встрече главарей ДНР-ЛНР с кураторами из РФ

SIPRI внесла Україну до ТОП-10 постачальників зброї

Оснач: Так хто з нас ділить Україну “своєймовой”?

Гибель полицейских — индикатор общего состояния дел в органах власти, – мнение

Порядок денний для Верховної Ради на новий пленарний тиждень від РПР

Бизнесмен из Украины застрял в египетской тюрьме – СМИ