USD25.8987

Посол Бельгії рекламує Вінницю і запропонував створити представницький офіс в Брюсселі

7 листопада у Вінниці перебуває Посол Бельгії в Україні Люк Якобс. Після відвідин Донецького університету, який сьогодні відзначає другу річницю переміщення з окупованих територій, Люк Якобс зустрівся з представниками обласної влади Вінниччини та міста. Говорили про економіку регіону, розвиток обласного центру, співпрацю та культурний обмін.

«Це вже мій другий візит до Вінниці. Вперше я був у місті в вересні минулого року на День міста. Позитивні враження, які в мене були від Вінниці і Вінницької області цього разу лише підтвердились. На додаток всіх економічних переваг, які Ви назвали. Я б хотів додати, що Вінниця стає центром саксофонної музики. Ми вчора відвідали надзвичайний концерт саксофоністів у Вінниці і я написав про це в себе в Фейсбуці і його далі перепостили в себе в Міністерстві закордонних справ Бельгії. Хочу сказати, що ми вже почали рекламувати Вінницю по всьому світу.

Мені надзвичайно приємно брати участь в церемонії відзначення другої річниці Донецького національного університету у Вінниці. Те що Вінниця прийняла університет це щедрий крок і ознака солідарності зі всіма українцями. Це той посил, який я буду передавати всім і розказуватиму про це в своїй столиці», – відзначив посол.

Читайте также:

Прикордонника з Вінниччини посмертно нагородили відзнакою «Народний герой України»

Під час зустрічі голова Вінницької ОДА Валерій Коровій відзначив позитивні зміни для підприємств-експортерів Вінниччини, які відбулись після підписання угоди про Асоціацію з ЄС. Зокрема, навів у приклад збільшення експорту до Європи продукції «Vioil».

Читайте также:

У Вінниці й околицях пролунав вибух

«Як ви зазначили що ваші експорти в Бельгію підвищились з початку цього року. Це є результатом позитивного впливу угоди про Асоціацію. Деякі продукти, які ви зазначили, такі як олія, є важливим продуктом експорту для нашої країни, бо вони далі допомагають нам в розбудові наших морських портів. Сподіваємось, в подальшому побачимо збільшення транспортних потоків між Чорноморськими портами і портами Бельгії», – говорить посол Бельгії.

Для підвищення інвестиційної привабливості області, Люк Якобс подав ідею створити офіс регіонального представництва Вінниччини в Брюсселі.

«Вінниці було б непогано особисто рекламувати себе. Наприклад, особисто зробити представницький офіс в Брюсселі. Я знаю, Польща і Німеччина мають регіональні представницькі офіси в Брюсселі. Таким чином вони є ближчими до прийняття рішень в ЄС і вони ставлять свій регіон на карту Європи. Ми могли б подумати, як ви могли б зробити це найкращим чином», – сказав Люк Якобс.

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "

Турция поможет Украине бороться с российской пропагандой

Новости Крымнаша. Трусливое молчание Путина, — блогер

Крымские маневры ракет Украины. Маленькое поражение России

Радіючи з приводу проблем Шустера, ми підтримуємо утиски свободи слова

«Ціни на газ втричі більші, ніж мали би бути» – австрійський професор. ВІДЕО

Компромат Онищенко может отправить Порошенко в нокаут — Зеркало недели

“Решусь смело назвать Лещенко гнидой”, – Богуцкая

Сработает ли украинский сценарий в Беларуси

Украина и США готовят масштабные учения: намек Кремлю

Зачем Путину нужна антибелорусская пропаганда

Адвокат рассказал, на кого обменяют узников Кремля

Эксперт оценил назначения Трампа: Кремлю не позавидуешь

Маленькое поражение “недоимперии”, — профессор

Восстановления не будет: “ДНР” — все, — донецкий блогер

Хорошо быть авторитарным вождем, — журналист

Шпионские игры. Как киберразведка помогает в борьбе против агрессии РФ, — основатель InformNapalm

Клоун у руля, — блогер

До руководителя компании Новинского пришли с обыском

Во Львове горе-чиновник вышел под залог

“Мінімальна зарплата 3200 – це обман”, – Тимошенко. ВІДЕО