USD25.4904

Представники світового бізнесу сформулювали принципи для вирішення української кризи

Представники бізнесу Росії, України, Сполучених Штатів та Європейського союзу сформулювали 10 принципів, які можуть допомогти у вирішенні української кризи.

Зустріч відбулася в штаб-квартирі Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) в Женеві з ініціативи президента і засновника ВЕФ Клауса Шваба.

Росію на зустрічі представляли глава РОСНАНО Анатолій Чубайс, голова Сбербанку Герман Греф, голова банку ВТБ Андрій Костін і гендиректор “Северстали” Олексій Мордашов.

Від України в Женеву приїхали головний виконавчий директор компанії Horizon Capital Наталія Яресько, засновник інвестиційно-консалтингової групи EastOn Віктор Пічук, губернатор Донецької області Сергій Тарута, голова правління і президент компанії KM CORE Євген Уткін.

Сполучені Штати представляли голова ради директорів компанії Alcoa Клаус Кляйнфельд, президент PepsiCo Індра Нуйі, виконавчий директор компанії Ernst and Young Марк Уайнбергер.

Від ЄС в Женеву прибули голова правління компанії BASF Курт Бок, президент Європейського інвестиційного банку Вернер Хойєр, виконавчий директор компанії Siemens Дхо Кезер.

По-перше, бізнесмени впевнені, що процес мирного врегулювання повинен ґрунтуватися на плані з 12 пунктів, розробленому під егідою Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ).

Читайте также:

Киевские чиновники боятся расправы за роскошные покупки

По-друге, необхідно утриматися від провокаційної і агресивної риторики, визнавши, що безпеці і довгострокового миру можна досягти лише шляхом чесного і конструктивного діалогу.

По-третє, впевнені учасники зустрічі, необхідно визначити спільні цілі, які важливо досягти для вирішення нинішньої кризи в рамках діалогу на різному рівні – як на внутрішньоукраїнському, двосторонньому – між Україною і Росією, так і багатосторонньому – між Росією, Україною, ЄС і США.

Згідно з четвертимпунктом, на ОБСЄ повинна лежати роль забезпечення безпеки сходу України доти, поки не буде гарантована її остаточна територіальна безпека.

По-п’яте, вважають представники бізнесу, необхідно почати інклюзивний політичний процес на шляху до децентралізації влади в Україні, делегувати з центру додаткові повноваження регіонам, і забезпечити гарантії меншинам, в тому числі мовним.

Читайте также:

Ожог глаза и частичную потерю зрения Королевской подтвердили врачи. ДОКУМЕНТ

Згідно з шостим пунктом, міжнародне співтовариство має взяти на себе відповідальність гарантувати безпеку і суверенітет України, визнати верховенство міжнародного права над національними інтересами. Точно також Україні рекомендується розглянути можливість застосування політики нейтрального військового статусу.

Учасники зустрічі вважають важливим визначити, як можна уникнути і скасувати санкції та відповідні санкції щодо досягнення цілей в рамках мирного процесу і відновлення нормального ділового діалогу і відносин.

Згідно з восьмим пунктом цього спільного підходу необхідно втілити в життя план з економічного відновлення, мета якого – подолати спустошуючі наслідки конфлікту, при обліку надання гуманітарної допомоги та відтворення інфраструктури.

Бізнесмени вважають важливим стабілізувати українську економіку. Для цього, вважають вони, необхідно створити спеціальну асоціацію та укласти торговельні угоди щодо України між ЄС і Росією, а згодом, можливо, з Євразійською економічною комісією.

На закінчення учасники зустрічі наголосили на важливості організації найближчим часом в Женеві зустрічі на вищому рівні за участю лідерів європейських країн, Росії, України і США для того щоб сприяти процесу примирення.

Раніше, екс-міністр доходів і зборів Олександр Клименко розповів, як подолати безробіття і відновити Донбас.

Джерело: Корреспондент.net

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политики идут не те, кто знает, что нужно делать, а те, кто знает, что нужно говорить."

© Стас Янковский

Три сценария для Украины – EurActiv

Не выйдешь ты – выйдут все: водитель автобуса налетел на участника АТО

Южная гордость. Как в США вернулся нацизм

Циничная выходка Путина: как отреагировали в МИДе

Украинцы получат Лободу даже за океаном

СБУ розкрила спецоперацію спецслужб РФ з поширення фейкових новин

Ракетный скандал с КНДР: как Трамп использует Украину

Украинцам подсказали, как платить за свет в два раза меньше

Московский патриархат лепит из юных крымчан “полноценных” россиян, готовых воевать против Украины

Как Путин с «Волками» развлекался в Крыму (фото)

Сказка, переходящая в ужас: известному активисту шьют покушение

Новые “жертвы” Луценко: имена депутатов, которым грозит арест уже осенью

Методички ИГИЛ созданы в КГБ и ГРУ – израильский эксперт

Life закрывается – соцсети взорвались

Про Супрун и худшего министра здравоохранения

В Раде раскрыли планы Волкера на встречу с помощником Путина

Дилемма Шабунина. Бывают ли принцы на белых конях

В Израиле советуют Украине укреплять границу с Беларусью

Мечты начинают сбываться: НАБУ провел обыск в НКРЭКУ, – блогер

Гордон: У нас воруют не только депутаты и министры. Воруют все! Украсть – это сегодня наша национальная идея