USD26.4771

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

Ім’я народного депутата, радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенко останнім часом не сходить з новинних стрічок. Саме він один з перших заявив про те, що документи зі зламаної електронної пошти помічника Президента Росії Володимира Путіна – Владислава Суркова, – справжні. Як саме він ідентифікував достовірність «плану Суркова», Геращенко не розповів, і за це вже майже тиждень отримує на горіхи від Фейсбук-спільноти.

Декілька місяців тому Геращенко вже потрапляв у схожий конфуз, коли на прес-конференції разом із депутатом Іваном Вінником заявив про злам системи електронного декларування. Антон Геращенко тоді пообіцяв надати докази того, що система не захищена. От тільки до сьогоднішнього дня ніяких фактів зі сторони Геращенка з цього приводу так і не надійшло.

З декларації Антона Геращенка за 2015 рік, яка розміщена на сайті Верховної Ради України, відомо, що він має квартиру у Харкові та орендований автомобіль Honda Сrosstour. У його дружини Олесі Шамбур-Геращенко також є квартира, в якій подружжя нібито проживає.
Однак журналістам «1News» вдалося знайти бізнес, завдяки якому Антон Геращенко отримує мільйонні статки. Виявляється, неофіційний дохід радник голови МВС отримує від здачі в оренду тисяч квадратних метрів по всій Україні під супермаркети на невеличкі продуктові магазини.

Виявити цю схему вдалося завдяки відкритим даним відносно помічників Антона Геращенка, з Реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців, а також з Реєстру майнових прав.

Першою компанією, від якої тягнуться ниточки до десятка інших фірм, є ТОВ «Альфа Груп Б Г», що зареєстрована в рідному для Геращенка Харкові. Зараз її засновником є помічник нардепа Нечитайло Олександр Володимирович. Історія змін офіційної інформації про ТОВ «Альфа Груп Б Г» виявила, що у 2012 році серед засновників була мати Антона Геращенка – Ерна Анатоліївна Геращенко, а також Діденко Аліна Анатоліївна.

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

З 2011 року ТОВ «Альфа Груп Б Г» володіє приміщенням магазину, загальною площею 592,3 кв. м. у місті Рубіжне Луганської області. За допомогою пошукової системи журналістам вдалося дізнатися, що за даною адресою зараз розміщений супермаркет «Брусничка», що належить найбагатшій людині України Рінату Ахметову через ТОВ «Азоврітейл».

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

Тобто по факту виходить так, що компанія, серед засновників якої була мати Антона Геращенко і нинішній його помічник у Верховній Раді, зараз здає в оренду приміщення супермаркету колишнього спонсора біглого президента Віктора Януковича.

Читайте также:

The New York Times: На российскую радиожурналистку напали с ножом. Атаки на СМИ вновь вызывают тревогу

Якщо б даний факт, був одиничний, то на нього можна було б не звернути уваги. Однак виявляється, що пан Геращенко здає ще принаймні одне приміщення тому ж таки ахметівському ТОВ «Азоврітейл».

Виявити це вдалося через ще одного помічника Антона Геращенка – адвоката Мацегору Марину Вікторівну. Її прізвище є серед колишніх засновників ТОВ «МД Констракшн Груп», яке зареєстроване у Харкові. Цікаво також і це, що першою юридичною адресою цієї ТОВки значиться домашня адреса Антона Геращенка. Довести цю інформацію вдалося дуже просто: достатньо було порівняти історію змін компанії «МД Констракшн Груп» з витягом із Реєстру майнових прав на Антона Геращенка. 3-кімнатна квартира у Харкові за адресою Чугуєвська, 27 – є в обох документах.

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

При тому, що у Реєстрі ця квартира вказана, у деклараціях депутата Антона Геращенка вона відсутня. Складно повірити у те, що він міг про неї забути, враховуючи той факт, що його помічниця свого часу зареєструвала на неї фірму з оренди та здачі нерухомості.

Читайте также:

Украинский куратор из США: стала известна дата визита

А нерухомість у ТОВ «МД Констракшн Груп» не маленька. Фірма володіє торгівельним комплексом, загальною площею у 1481,3 кв. м, у місті Слов’янськ Донецької області.

З Реєстру майнових прав журналістам стало відомо, що згадана компанія здає в суборенду земельну ділянку під торгівельним комплексом вже названому ТОВ «Азоврітейл» Ріната Ахметова.

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

Тобто слов’янську нерухомість, як і рубіжанську, люди, близькі до Антона Геращенка, здають супермаркету «Брусничка».

Помічників у нардепа Антона Геращенко багато, а отже компанії, які можуть приносити мільйонні прибутки, йому є на кого записувати. Так, засновником компанії по оренді та здачі нерухомості є ще одна помічниця Геращенка Грецька Вікторія Вікторівна. У 2013 році вона була серед засновників ТОВ «Роксі-М», що також зареєстрована у Харкові. Зараз співвласником компанії значиться Діденко Світлана Миколаївна, родичка тієї Діденко, на яку записана ТОВ «Альфа Груп Б Г», що здає приміщення супермаркету Ахметова.

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

Реєстр майнових прав повідомляє про те, що компанія «Роксі-М» володіє нежитловим приміщенням, загальною площею 1059,6 кв. м у місті Охтирка Сумської області. Це приміщення до 2018 року перебуває в оренді «АТБ-маркету». Власником мережі супермаркетів АТБ є Геннадій Буткевич, який свого часу був досить наближеною особою до того ж таки Президента-втікача Віктора Януковича.

Читайте также:

Мать Агеева: на какие уступки пошли пограничники (видео)

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ
На цьому коло компаній, які мають відношення до радника Авакова Антона Геращенка, не замикається. Згадана вище Діденко Світлана Миколаївна є засновницею ще низки фірм. Одна з них – ТОВ «Арран» з пропискою у місті Кам’янка Черкаської області. Серед засновників цієї компанії у 2012 році була нинішня помічниця Геращенка Абасова Аліна Юріївна.

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

ТОВ «Арран» є власником магазину продовольчих і непродовольчих товарів, площею 1194,2 кв. м у Кам’янці, яке з 2013 року здає його в оренду супермаркету «АТБ». Тобто це вже друга фірма з орбіти впливу Антона Геращенка, що надає в оренду приміщення для «АТБ-маркету».

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

Варто зазначити, що у повному переліку зазначених вище чотирьох компаній, наближених до Антона Геращенка, також фігурують такі особи, як Діденко Анатолій Іванович та Бондар Сергій Миколайович. Пошуковий запит по всім прізвищам, які так чи інакше пересікаються у компаніях Геращенка, дає зрозуміти, що до нього також наближені ПП «Ліра-С», що володіє нерухомістю у тимчасово непідконтрольному Україні Стаханові Луганської області, ТОВ «ДЛС-Юрсервіс» з нерухомістю у Миколаєві, ТОВ «Олдіс-М», у власності якого перебуває магазин у Броварах, а також ТОВ «Атон-Ц», яке здає в оренду магазин у Сумах супермаркету АТБ.

Ланцюжок до Антона Геращенка тягнеться від ще двох компаній – ПП «Мєрсан» та пп «Юніт Плюс». Обидва приватних підприємства також займаються операціями з нерухомість, мають у власності сотні квадратних метрів і об’єднує їх прізвище згаданої родини Діденків.

Вперше інформацію про те, що Антон Геращенко має бізнес з нерухомості, у квітні 2016 року оприлюднив сайт «Страна.юа». У їхньому матеріалі був оприлюднений документ з переліком 21-ї фірми, за рахунок яких нібито збагачується пан Геращенко. Проте тоді інформація подавалася з посиланням на невідоме джерело.

Журналісти «1News», провівши власне розслідування, порівняли свою інформацію з даними «Страны.юа». Чи справді Антон Геращенко має вплив на 21 компанію, що проводить операції з нерухомості, наші журналісти стверджувати не можуть. Однак, беззаперечні докази того, що є принаймні 10 компаній, достатньо наближених до Геращенка, – «1News» має.

Детально про зв’язок компаній дивіться на схемі:

Прихований бізнес Антона Геращенка. ДОКУМЕНТИ

Політично обізнаних українців важко здивувати тим, що народний депутат має незадекларований бізнес. Однак у контексті Антона Геращенка справді вражає те, що він поліпшує свій матеріальний стан за рахунок олігархів, наближених до екс-президента Віктора Януковича.

Тому, коли ви наступного разу почуєте від Геращенка вигуки про #зраду, покажіть йому цю статтю. В ній чорним по білому виписані докази того, за рахунок кого він може собі дозволити їздити на броньованому Volkswagen Multivan.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политик – это человек, который пожертвует вашей жизнью за свою родину."

Королева Елизавета II побила все мыслимые рекорды своей свадьбой

Урегулирование конфликта на востоке Украины, почти наверняка, окажется не столь долгим, как в Косово, – эксперт

Минимум 12 орков: украинские герои устроили мясорубку боевикам

Местные выборы: кандидат выиграл мандат с помощью броска монеты

Всем плевать? Одиозный украинский мэр зажег российский паспорт

Массовые беспорядки в Киеве: много полиции и десятки задержанных, что происходит

Какой такой “советник Трампа” пожаловал к Кернесу и зачем

Плотницкий нашел в себе “пятую колонну”, полетели головы

Нардеп объяснил, в чем разница между НАБУ и НАПК

Виборчий кодекс України: про що варто пам’ятати законотворцям

Вы это видели? Майкл Джексон позавидовал бы “тюнинга” жены Луценко

Коноплянку признали лучшим в Германии

Всі “блискучі” ходи влади об‘єктивно приречені на погіршення ситуації в цілому

Замість трамвайчика – жирафи в шарфах. На місці спаленої “Фемен” фотозони з’явилась нова

Массовые похищения украинцев: стало известно, кто за этим стоит

Яременко: Несамостійність Білорусі в безпековій та оборонній сфері – непристойно очевидна

Никогда не поднимайте это! Украинцам грозит смертельная опасность

Центральний автовокзал Вінниці обладнали віконичками для людей на візках

Порошенко едва не покалечили в Днепре: появилось видео

Три тисячі зелених за свободу. Вінничанка, яку впіймали з наркотиками пропонувала поліцейським хабара