USD26.0257

Проведення акцій протесту ніяк не заважає отриманню безвізового режиму – експерт

Проведення акцій протесту ніяк не заважає отриманню безвізового режиму - експерт

Действительно ли проведение акций протеста может помешать получению безвизового режима с ЕС, в эфире радиостанции Голос Столицы спрогнозировал политический эксперт Ярослав Макитра.

Як ви прокоментуєте заяву Дублика щодо дестабілізації, щодо дострокових виборів?

 – Акції протесту в Україні відбуваються завжди, постійні протести. Листопад – у нас така сакральна дата, скільки років пік протестів. Це викликано в тому числі традицією. Закінчилась робота в людей більш активна і є більше часу для протестів. Будемо відвертими, вони організовуються штучно, заплановано певними політичними силами, громадськими рухами. Це один ланцюжок і доводиться, що це один план дестабілізації ситуації, метою якого є нібито приведення до влади проросійських сил і зрив євроінтеграції.

Якщо це так, то докажіть, тому що, скоріше за все, Україні знову не дадуть безвізовий режим – і виною цього будуть акції протесту банківських вкладників, акції протесту проти ЖКГ і т.д. Тобто знайдений вже ворог і той, хто перешкоджає діяльності влади. Непереконливо звучить. Важко по-іншому це зрозуміти, пояснити з цього виступу, брифінгу, що ми чули. Якщо в подальшому надасть факти, можна буде говорити по-іншому, а зараз це виглядає, що сильна РФ, яка організувала 140 акції в країні – і СБУ нічого не залишається, окрім як попереджати і все. Як на мене, це дуже піднятий градус, багато політики і мало професіоналізму в таких заявах.

Читайте также:

Провал «подруги Путина» на выборах: назван ключевой просчет Кремля

Акції та обговорення в Європі безвізового режиму – це дійсно пов’язані речі?

Читайте также:

Срочное заявление Саакашвили!

– Очевидно, що є інформація, вона звучить чітко, є спікери з ЄС, які це озвучують. Сьогодні була публікація в західних ЗМІ про те, що Україні не нададуть безвізового режиму. Це проблема не стільки України, це внутрішньо європейська процедура дуже складна. І нам, очевидно, цього безвізового режиму знову не нададуть. Президент уже раз шостий-сьомий назвав точну дату. Очевидно, буде сказано, що протести під Кабміном чи під НБУ зірвали нам безвізовий режим. Це все буде розбито заявами чіткої позиції ЄС, який озвучить і пояснить, чому це зроблено. Ці речі дуже складно поєднати і пояснити, тому що не може бути так, що до сьогоднішнього дня нам мали дати безвізовий режим – і тут проведуться дві акції, і ЄС передумає. Так не буває.

Це дуже довга і складна операція. А в заяві СБУ звучить, що нам вже дають безвіз, а 15 листопада хтось вийде і не дадуть безвіз. Невже в ЄС такі наївні політики, наївні бюрократи, які не дадуть нам безвіз, розуміючи, хто за цим стоїть. Я не думаю, що це може напряму пов’язуватись. Це просто спроба перенести відповідальність за слова, сказані президентом, на інших громадян.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Власть чаще переходит из рук в руки, чем от головы к голове."