USD26.0311

«Прозорий офіс» прийде додому: у Вінниці створюють «мобільних адміністраторів»

Якщо ви не можете прийти у «Прозорий офіс», то він прийде до вас додому. У Вінниці з початку 2017 року у центрах надання адмінпослуг «Прозорий офіс» планується введення посади мобільного адміністратора, котрий обслуговуватиме на дому лежачих хворих та людей похилого віку.

Таку ініціативу подав департамент адміністративних послуг Вінницької міськради, розповіла в інтерв’ю газеті «Місто» керівник департаменту Ірина Копчук.

  • Для отримання адмінпослуг потрібне обов’язкове звернення людини, яка хоче вирішити те чи інше питання, до «Прозорого офісу» з пред’явленням паспорта. Але є люди, котрим важко пересуватися, або ж вони взагалі прикуті до ліжка. Тоді їм необхідно оформити довіреність на іншу людину, котра зі своїм паспортом і документом, завіреним нотаріально, отримає право на вирішення проблеми в Центрі надання адміністративних послуг. За оформлення такої довіреності нотаріуси беруть 400-500 гривень, і таку суму заплатити нелегко, – каже Ірина Копчук.

Зараз, за її словами, департамент в тестовому режимі здійснює виїзди до вінничан, яким важко пересуватися.

Читайте также:

ONUKA: У мене Вінниця завжди асоціюється з Ніною Василівною, і я завжди посміхаюся, тому що люблю її, як свою маму

  • Ми готові виїжджати із усіма необхідними документами на нашому авто до людини додому, там засвідчуватимемо її згоду на здійснення всіх необхідних операцій і таким чином значно заощаджуватимемо і час, і нерви, і сили цих людей. А головне – кошти, бо жодної додаткової плати із вінничан не стягуватимуть, – запевнила Ірина Копчук.
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В управлении государством главное – соблюдать все формальности, а на мораль можно и не обращать внимания. "

© Марк Твен