USD26.0311

Ситуація з вкладниками “Михайлівського” – результат безвідповідального ставлення влади до народу – нардеп

Ситуація з вкладниками "Михайлівського" -  результат безвідповідального ставлення влади до народу - нардеп
Вкладники банку “Михайлівський” під час протесту 03.11.2016

Вчора на телеканалі ZIK однією з тем, які обговорювались, була акція протесту вкладників банку “Михайлівський”, які перекривали центральні вулиці Києва та намагались запалити шини під головним офісом Національного банку України.  

Про це на власній сторінці у Facebook повідомив народний депутат Вадим Івченко.

“Хочу зазначити, що після оприлюднення декларацій ми зрозуміли, що голова Національного банку України  Гонтарева тримає свої кошти в іноземній валюті, заступник Гонтаревої  теж тримає свої кошти в іноземній валюті і навіть не в банку. І вони на сьогоднішній день нічого не роблять для розвитку цієї (банківської – ред. UAINFO) системи.

Ситуацію в банківському секторі на сьогодні можна характеризувати як дуже складну.  Колеги з фракції  не бажають чути вимог людей, і не підписують заяву про звільнення з посади Голови НБУ Гонтерєвої. 

Читайте также:

Во время футбольного матча ультрас “Шахтера” сожгли флаг “ДНР” (видео)

Щодо банківських боржників. Все, що сьогодні відбувається з банківським сектором, говорить про те, що ми, як влада, не запропонували ніяких кроків для цих людей після того, як так катастрофічно піднявся курс валюти, ніякого механізму повернення боргів. Хоча самі банки давно вже ці борги з себе списали, наприклад, на якусь колекторську кампанію і, звісно, з дисконтом. Отже, напевно, потрібно б було запропонувати і боржникам з таким же дисконтом реструктуризувати свої борги. Але у влади так руки до цього і не дійшли. І коли люди виходять і говорять, що у них немає грошей на лікування, чи на якісь інші важливі потреби, це безвідповідальне ставлення до своїх громадян”. 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"«Когда у власти не хватает аргументов, она начинает втягивать в политику детей». "