USD26.4771

Сьогодні на Вінниччині стартує сезон полювання

8 серпня у Вінницькій області відкрито сезон полювання.

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» користувачі мисливських угідь Вінницької області встановили наступні терміни полювання:

В обласному управління лісового та мисливського господарства нагадують, що відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» користувачі мисливських угідь Вінницької області встановили наступні терміни полювання:

З 16-ої години 08 серпня до 08 листопада 2015 року: на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, щилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка), на гусок: сіру, білолобу велику, гуеменника.

З 16-ї години 08 серпня до 08 листопада 2015 року включно: на перепілку.

З 03 жовтня до 29 листопада 2015 року включно: на фазана.

Індивідуальне полювання на копитних тварин:

  • З 01 травня до 29 грудня 2015 року включно: на самця козулі;
  • З 1 серпня 2015 року до 31 січня 2016 року включно: на самців оленя плямистого, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування;
  • З 01 вересня 2015 року до 31 грудня 2015 року включно: на самок оленя плямистого, козулі, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування;

Колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин – з 07 листопада до 27 грудня 2015 року.

З 07 листопада 2015 року до 17 січня 2016 року включно: на зайця-русака, лисицю, вовка;
З 07 листопада 2015 року до 31 січня 2016 року включно: на куницю лісову;

Читайте также:

Вінничани побачать “Летючу мишу”

ДНЯМИ ПОЛЮВАННЯ Є:

  • на пернатих – субота, неділя, середа;
  • на копитних, куницю лісову (при індивідуальному полюванні) – усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя;
  • на зайця-русака – неділя;

Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць. Норми відстрілу лисиці не лімітовано.
Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей – 1; качок – 5; лисок – 6; куликів – 10; голубів – 10; перепілок – 15; курочок водяних – 3; норця великого – 1; пастушків – 3;

Читайте также:

У Вінниці буревій зніс дерева та обірвав повітряні лінії

Полювання проводити за відстрільними картками з зазначенням місця та дати проведення полювання, на пернату дичину – набоями, спорядженими шротом з №9 по №3, на хутрових звірів – з №2 по №00.

Полювання на зайця-русака в лісових угіддях деяких користувачів ЗАБОРОНЕНО.

Полювання на зайця-русака проводиться в польових мисливських угіддях.

Полювання на диких парнокопитних тварин, куницю лісову проводиться за ліцензіями згідно із затвердженими лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у мисливський сезон 2015/2016 років та Положенням про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженого наказом Держкомлісгоспу від 02.04.2007 року № 129, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.04.2007 року за № 389/13656.

Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше двадцяти мисливців, включаючи нагоничів.

Читайте также:

У Вінниці на ринку «Привокзальний» провели рейд

Добування вовка та лисиці дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Добування вовка та лисиці дозволити здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон здійснюється мисливцями з дозволу Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – з дозволу Вінницької облдержадміністрації за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.

Умови організації та здійснення полювання для іноземних мисливців, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь відповідно до “Правил організації полювання та надання послуг іноземним мисливцям”, затверджених наказом Держкомлісгоспу від 9 вересня №83 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1.10.1999 р. за № 714/4007 (зі змінами).

Відлов з метою переселення в угіддя інших користувачів у рахунок ліміту добування 2015-2016 р. дозволяється проводити в усі дні тижня: парнокопитних тварин – з 01 вересня 2015 р. до 01 березня 2016 р.. На кожну відловлену тварину до початку її вивезення обов’язково закривається ліцензія.

Відстріл мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до “Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин”, затвердженої наказом Держкомлісгоспу від 09 жовтня 2001 р. №94, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.10.2001 р. за № 900/6091. Тварин, добутих у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зараховувати до ліміту добування в сезон 2013-2014 р.

Теги: , ,
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

Почему меня бесит желание женщины быть худой

Мечта Януковича: вскоре весь хлеб в Украине станет золотым

Депортація соратників Саакашвілі: з’явилася несподівана відповідь Грузії

Опыт Грузии: как обеспечить жильем переселенцев?

Крымским оккупантам грозит новый Нюрнберг

Нещире сприяння обміну: Путін пішов на вимушений пропагандистський хід

Опасная инфекция косит украинских детей: как защититься

За киевскими вандалами установят слежку

Російський паспорт мера Одеси є в реєстрі податкової служби РФ – блогер

Сравнять с землей! Появились новые подробности захвата Крыма

Певица, ведущая и актриса: умер американский ангел

Стало известно, кто ответственен за позор Саакашвили на NewsOne

На Донбассе таинственно исчез скандальный мэр

Это заразно: тесное общение с ФСБ РФ привело к атрофированию мозга у белорусского КГБ

Пользователей Google оградят от новостей российских пропагандистов

Forbes опубликовал рейтинг самых богатых певиц планеты

Королева Елизавета II побила все мыслимые рекорды своей свадьбой

Урегулирование конфликта на востоке Украины, почти наверняка, окажется не столь долгим, как в Косово, – эксперт

Минимум 12 орков: украинские герои устроили мясорубку боевикам

Местные выборы: кандидат выиграл мандат с помощью броска монеты