USD25.4432

Сьогодні на Вінниччині стартує сезон полювання

8 серпня у Вінницькій області відкрито сезон полювання.

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» користувачі мисливських угідь Вінницької області встановили наступні терміни полювання:

В обласному управління лісового та мисливського господарства нагадують, що відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» користувачі мисливських угідь Вінницької області встановили наступні терміни полювання:

З 16-ої години 08 серпня до 08 листопада 2015 року: на качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, щилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка), на гусок: сіру, білолобу велику, гуеменника.

З 16-ї години 08 серпня до 08 листопада 2015 року включно: на перепілку.

З 03 жовтня до 29 листопада 2015 року включно: на фазана.

Індивідуальне полювання на копитних тварин:

  • З 01 травня до 29 грудня 2015 року включно: на самця козулі;
  • З 1 серпня 2015 року до 31 січня 2016 року включно: на самців оленя плямистого, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування;
  • З 01 вересня 2015 року до 31 грудня 2015 року включно: на самок оленя плямистого, козулі, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування;

Колективне та облавне полювання на диких парнокопитних тварин – з 07 листопада до 27 грудня 2015 року.

З 07 листопада 2015 року до 17 січня 2016 року включно: на зайця-русака, лисицю, вовка;
З 07 листопада 2015 року до 31 січня 2016 року включно: на куницю лісову;

Читайте также:

Під Вінницею любителі “русского міра” намалювали “колорадську стрічку” на жовто-блакитній зупинці

ДНЯМИ ПОЛЮВАННЯ Є:

  • на пернатих – субота, неділя, середа;
  • на копитних, куницю лісову (при індивідуальному полюванні) – усі дні тижня, а при колективному та облавному полюванні – субота та неділя;
  • на зайця-русака – неділя;

Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем – один заєць. Норми відстрілу лисиці не лімітовано.
Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати: гусей – 1; качок – 5; лисок – 6; куликів – 10; голубів – 10; перепілок – 15; курочок водяних – 3; норця великого – 1; пастушків – 3;

Читайте также:

Чому вінницьким ватнікам вигідно, щоб Порошенко залишався при владі

Полювання проводити за відстрільними картками з зазначенням місця та дати проведення полювання, на пернату дичину – набоями, спорядженими шротом з №9 по №3, на хутрових звірів – з №2 по №00.

Полювання на зайця-русака в лісових угіддях деяких користувачів ЗАБОРОНЕНО.

Полювання на зайця-русака проводиться в польових мисливських угіддях.

Полювання на диких парнокопитних тварин, куницю лісову проводиться за ліцензіями згідно із затвердженими лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у мисливський сезон 2015/2016 років та Положенням про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженого наказом Держкомлісгоспу від 02.04.2007 року № 129, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18.04.2007 року за № 389/13656.

Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше двадцяти мисливців, включаючи нагоничів.

Читайте также:

Iнoзeмцi – у кущi, у Вiнницi стaртувaлa oпeрaцiя «Мiгрaнт»

Добування вовка та лисиці дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Добування вовка та лисиці дозволити здійснювати за наявності у мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон здійснюється мисливцями з дозволу Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду – з дозволу Вінницької облдержадміністрації за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.

Умови організації та здійснення полювання для іноземних мисливців, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь відповідно до “Правил організації полювання та надання послуг іноземним мисливцям”, затверджених наказом Держкомлісгоспу від 9 вересня №83 і зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 1.10.1999 р. за № 714/4007 (зі змінами).

Відлов з метою переселення в угіддя інших користувачів у рахунок ліміту добування 2015-2016 р. дозволяється проводити в усі дні тижня: парнокопитних тварин – з 01 вересня 2015 р. до 01 березня 2016 р.. На кожну відловлену тварину до початку її вивезення обов’язково закривається ліцензія.

Відстріл мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до “Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин”, затвердженої наказом Держкомлісгоспу від 09 жовтня 2001 р. №94, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.10.2001 р. за № 900/6091. Тварин, добутих у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зараховувати до ліміту добування в сезон 2013-2014 р.

Теги: , ,
Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Все политики делятся на два класса: те кто прикрываясь добром творят зло, и тех кто творит зло не прикрываясь ничем."

“Где прорывы в экономике? Где реальные изменения в армии?”. Откровение “порохобота”

Саакашвілі заявив, що йому запропонували громадянство декількох європейських країн, але у нього інші плани. ВІДЕО

Вышел трейлер последнего эпизода Игры престолов

“Найбільша наша біда – ницість, лицемірство і зрадництво”, – Томенко

Караоке, “Червона Рута” и… русские триколоры в сердце Киева

Апелляция Добкина: суд вынес решение

Зустріч Волкера і Суркова: чого очікувати?

Двум хоккеистам сборной Украины грозит пожизненная дисквалификация – СМИ

Это должно стать главным требованием на переговорах с Кремлем

На Вінниччині в центрі міста прокуратура «накрила» гральний заклад

“Кремль не має проблем з фінансуванням пропаганди. LifeNews закривають, щоб знизити увагу росіян до подій на Донбасі”, – експерт

На Вінниччині створять понад тисячу робочих місць

В Минюсте оправдались за миллионные надбавки сотрудникам

Шахтеров ждет новый удар в спину, начинаются забастовки (фото)

Как страх перед крымскими татарами лишил Украину Крыма (видео)

Поліцію Вінниччини перевели на службу в посиленому режимі

Білий дім анонсував важливу заяву Трампа

Пoки гaзoвщики, пoжeжники тa кoпи лoмилися в квaртиру, вiнничaнин пригoщaв другa нaркoтикaми з бoчки

Виноват Обама: Лавров нашел крайних в ограничении выдачи американских виз

Бідність більшості населення в Україні – вислід жадоби і захланності монополістів та чиновничого корпусу