USD27.6351

Схоже, що в польської правлячої еліти імперський рецидив – журналістка

Схоже, що в польської правлячої еліти імперський рецидив – журналістка

Польський МЗС продукує все більше маразму. На думку віце-шефа МЗС Польщі українці винні полякам ще й за Катинь – розстріл польських офіцерів радянською владою на початку Другої світової. Ось цитата з виступу Ціхоцького в Сеймі:

“Ці питання відомі українській стороні багато років, вони не виникли тепер, протягом цієї каденції Сейму. (…) Це питання безрефлексійної реабілітації чи глорифікації УПА та браку розрахунку Катинського злочину”.

Така заява польського посадовця, разом з іншими подібними, змушує думати, що у польської правлячої еліти імперський рецидив. Напевно, інфікувалися в росіян. Безапеляційність і пиха змушує українську сторону не тільки ставати на захист тих українських діячів, кого намагається цькувати польська сторона. Але й правильною формою поведінки буде дати зрозуміти польським чиновникам, що діяльність Володимира В’ятровича та Українського інституту національної пам’яті не є їхньою приватною позицією, а є державною політикою України, втручання в яку з боку сусідів неприпустиме.

Читайте также:

Гордон: Росія Україну зґвалтувала, а ми і далі маємо з нею дипломатичні відносини. ВІДЕО

На загал для поляків подібна нерозважлива політика їхніх еліт ніколи нічим хорошим не закінчувалася. Тут згадується відома характеристика, яку дав сер Вінстон Черчиль у творі “Друга світова війна”:

“Героїчні риси характеру польського народу не повинні змушувати нас заплющувати очі на його нерозсудливість і невдячність, які протягом кількох століть завдавали йому незмірні страждання. У 1919 році це була країна, яку перемога союзників після багатьох поколінь розділу й рабства перетворила на незалежну республіку й одну з головних європейських держав. 1938 року через таке незначне питання, як Тешин (Тешинська Сілезія в Чехії), поляки порвали з усіма своїми друзями у Франції, в Англії та в США, котрі колись уже повернули їх до єдиного національного життя й допомоги яких вони будуть так скоро і так сильно потребувати. Ми побачили, як поки на них падав відблиск могутності Німеччини, вони поспішили захопити свою частку під час розграбування й розорення Чехословаччини. У момент кризи для англійського та французького послів були зачинені всі двері. Їх не допускали навіть до польського міністра закордонних справ. Потрібно вважати таємницею і трагедією європейської історії той факт, що народ, здатний на будь-який героїзм, окремі представники якого талановиті, доблесні, чарівні, постійно проявляє такі недоліки майже в усіх аспектах свого державного життя. Слава в часи заколотів і горя; мерзенність і ганьба в періоди тріумфу. Найхоробрішими серед хоробрих занадто часто керували наймерзенніші з мерзенних! І все ж завжди існували дві Польщі: одна боролася за правду, а інша запобігала в підлості”.

Читайте также:

Кілька думок про проект Виборчого кодексу України

Що там було далі з Польщею після розділу Чехословаччини знають усі. Тепер поляки стають на ті ж граблі. Але вже у відблисках безумства Російської Федерації.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (голосов: 1, в среднем: 5,00 из 5)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Вы знаете когда врет политик – когда у него шевелятся губы."

У Вінниці запрацювали ялинкові базари

Отравление газом и разбитые головы, 80 пострадавших: чем закончился штурм в Киеве

Конец света в Одессе: названы причины

В Киеве прогремел взрыв: мужчине оторвало руку

Папа Римский назвал новый вид греха, который вредит сердцу

Лучшие авто 2018 года: какие машины самые безопасные

Католическое Рождество: Вифлеемский огонь мира прибыл в Украину

Google показал все что искали в сети в 2017: красочное видео

Скелет из России продали на аукционе за полмиллиона евро

“Русский мир уже не тот”: боевик просит денег после издевательств “на подвале”

В США официально признали НЛО: ждут угрозы из космоса

Готовьтесь! Беспощадная стихия ударит по украинцам

Евробляхи под прицелом: таможенники ошалели от багажа украинца

Война окончена: стало известно о местонахождении главаря ИГ

Они там все такие? Экс-регионал снес человека

Кадровый коллапс: количество «безголовых» государственных ведомств пугает

Саакашвили как мина под гибридный режим

Посмотрите, как преобразилась главная елка страны

Родные, не надо: Саакашвили эмоционально призывал «сдать назад»

Стихия буйствует: пассажиры стали пленниками аэропорта