USD26.0257

У порівнянні з українською владою Трамп з його сентенціями просто хлопчик – думка

У порівнянні з українською владою Трамп з його сентенціями просто хлопчик - думка

Небагато знайдеться країн, де простий народ проведе безсонну ніч через занепокоєння американським вибором. Ми, на жаль, серед цих небагатьох, які живуть надіями на щедрість дядечка Сема. У великих кабінетах і маленьких хатинках переживали про одне: щоб на вершині влади в США опинилася людина щедра і невимоглива, здатна давати нам гроші і зброю безоплатно або в такий довгий кредит, про повернення якого можуть турбуватися тільки онуки. Відчуваючи на рівні інтуїції, що Трамп буде крутий і скупий, ми впали у відчай. Ним буквально просякнуті соціальні мережі.

Так, американський вибір непростий і обіцяє світу безліч неприємностей, які прийнято називати нестабільністю. Але вона з’явилася до Трампа, і фактично вона привела його до Білого Дому. Хтось з моїх друзів назвав Трампа американським Майданом. Політичні оглядачі в Німеччині і Великій Британії (інших не встиг почитати) називають це показником кризи істеблішменту. На жаль, немає віри хорошій Гілларі Клінтон, чудовій Терезі Мей, багатьом іншим лідерам, кого ми вважаємо професійними політиками.

Читайте также:

Встреча с Порошенко: как Трамп может завершить войну на Донбассе

Немає віри в інститути влади, що відкриває своє непривабливе нутро тільки після хакерських атак, а не в результаті роботи охоронців законності. Ось народ і палить шини, вибирає Трампа, голосує за вихід із Євросоюзу.

Якими б суворими не були зовнішні чинники і впливи із Заходу та Сходу, нам дуже потрібно дивитися на себе, на свої справи і свою владу, в порівнянні з якою Трамп з його сентенціями – хлопчик. Наші мовчки роблять більше мерзенностей, ніж той декларує.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Вы знаете когда врет политик – когда у него шевелятся губы."