USD26.0311

У Вінниці безкоштовно навчать китайської

Тепер у Вінниці можна безкоштовно вивчити китайську мову. Курси з вивчення мови Піднебесної проходять у Вінницькому національному технічному університеті. Їх ведуть волонтери з Китаю.

Волонтери є фаховими викладачами китайської у своїй рідній країні. Вони зумисне приїхали до Вінниці, аби навчати найпоширенішій мові світу (кількість носіїв китайської мови перевищує 1,2 мільярда осіб), повідомляє прес-центр ВНТУ.

Нині в університеті вже створено 6 груп, переважно це студенти та викладачі ВНТУ. Курси ведуть двоє викладачок. Одна проводить заняття російською, інша – англійською. Тож, вивчаючи китайську, охочі практикують і розмовну англійську.

Читайте также:

В Фонде Петра Порошенко рассказали о нюансах открытия в Виннице фонтана и опровергли слухи

Чотири групи займаються у форматі 3х3 – тричі на тиждень по три академічні години. Це буде піврічний інтенсив. Інші дві групи навчаються у значно поблажливішому темпі – лише по суботах і лише 2 години. Заняття проводяться у Культурно-мистецькому і просвітницькому центрі ВНТУ.

Курси китайської мови у ВНТУ започатковано завдяки Посольству Китайської народної республіки в Україні та Посольству України в КНР.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политики идут не те, кто знает, что нужно делать, а те, кто знает, что нужно говорить."

© Стас Янковский