USD26.0311

Український референдум 1 грудня 1991 року був похороном “Імперії зла” – Парубій

Сьогодні, 1 грудня, ми відзначаємо 25-ліття Всеукраїнського референдуму 1991 року. Це фундаментальна віха українського державотворення, адже саме у цей день український народ висловився за відновлення Незалежності України.

Український референдум 1 грудня 1991 року був похороном "Імперії зла" – Парубій

1 грудня 1991 року в українців запитали: “Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?” Понад дев’яносто відсотків громадян, що того дня взяли участь у референдумі, висловилися – “за”, а це близько тридцяти мільйонів повнолітніх українців, народжених та вихованих у Радянському Союзі.

І тут сталося парадоксальне, але закономірне явище – українці підтвердили, що прагнуть незалежності, що прагнуть свободи, за яку поклали життя сотні тисяч кращих синів і дочок України у збройній боротьбі проти окупанта чи в тюрмах і на засланні.

Читайте также:

Главное за ночь: план по Крыму и огорчение для Москвы

Український референдум 1 грудня 1991 року був похороном “Імперії зла” – Радянського Союзу. У той самий час наш референдум став логічним продовженням тисячолітньої історії українського державотворення.

Рішення референдуму 1 грудня 1991 року підтвердили мільйони українців під час Революції гідності. Це сьогодні доводять тисячі наших воїнів на Східному фронті.

У цей день закликаю всіх співвітчизників замислитися над тим, що наша незалежність, наше майбутнє залежить від нас.

Низько вклоняюся подвигові українських воїнів, які на передовій ціною власного здоров’я і навіть життя зберігають наш спокій, продовжуючи боротьбу за нашу Незалежність у двобої зі споконвічним ворогом України. Ми – переможемо!

Слава Україні!

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Власть чаще переходит из рук в руки, чем от головы к голове."