USD26.0257

Відшкодування аграріям відсоткових ставок за кредитами має відбуватися вибірково – Івченко

Відшкодування аграріям відсоткових ставок за кредитами має відбуватися вибірково – Івченко

До відшкодування аграріям відсоткових ставок за кредитами має бути вибіркових підхід. Про це в інтерв’ю газеті “Вісник “Фермер України” заявив народний депутат фракції “Батьківщина” Вадим Івченко. Він висловив своє бачення підтримки аграріїв України.

“Стосовно програми відшкодування відсоткових ставок за кредитами, тут підхід мав би бути вибірковим, з наданням пріоритету тим культурам, які хоч і складають невелику частку в загальному обсязі сільгосппродукції, але важливі для країни”, – вважає депутат.

Як приклад, згадав про гречку, ціна на яку за цей рік була досить нестабільна. “У Європі гречку не їдять, а у нас вона електорат завойовує”, – підкреслив нардеп.

Читайте также:

В Глухове смеются над дорогами и мэром Терещенко: активисты “ловят рыбу” в лужах города. ВИДЕО

За його словами, Аграрний фонд має налагодити співпрацю держави з дрібними сільгоспвиробниками, які вирощують у невеликій кількості зернові та технічні культури для внутрішнього ринку. І підтримка, наголошує, має надаватися винятково тим, хто її найбільше потребує.

“Для цього необхідно прийняти такі закони й підзаконні акти, які назавжди закріпили б державну підтримку за дрібними і середніми фермерами й приватними землевласниками”, – підкреслив народний депутат.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Если вы смотрите телевизор - вы, должно быть, заметили, что хорошие парни побеждают плохих всегда, кроме девятичасовых новостей."