USD25.5727

Вінниччина – лідер у місцевому самоврядуванні і регіональних реформах, – інститут «Нова Україна»

Інститут стратегічних досліджень «Нова Україна» почав розробку плану розвитку п’яти регіонів, які стануть локомотивами змін в країні.

Як повідомив директор інституту Андрій Єрмолаєв, в «проривну п’ятірку» увійшли місто Київ, Кіровоградська, Вінницька, Миколаївська та Одеська області. Ці регіони, на думку дослідників, можуть стати в умовах війни локомотивами стабілізації країни, її економічного відродження.

Єрмолаєв зазначив, що Київ є центром політичних та громадянських комунікацій, але у нього є і нова можливість стати своєрідним модератором національних програм, модератором інвестицій, оскільки Київ був і залишається економічним і фінансовим центром країни.

Кіровоградська область останнім часом демонструвала цікавий приклад агропромислових кластерів, створення ємного внутрішнього ринку. «Є серйозні передумови для нової ролі ядерної галузі, враховуючи, що на Кіровоградщині сконцентрована уранодобувна промисловість. Перспектива української енергетики – це мирний атом, в тому числі і з використанням сучасних технологій незбагаченого урану», – окреслив роль цього регіону Єрмолаєв.  

Читайте также:

На Вінниччині затримали ізраїльтянина, що торгує наркотиками

За його словами, якісно нову роль починає грати Одеська область та Одеса, яка після подій у Криму стає новою чорноморської столицею, куди переміщений флот.

А от роль Вінниччини на теренах держави очільник «Нової України» назвав унікальною. «Унікальна роль може бути у Вінницькій області та Вінниці, яка залишається лідером за досвідом і впровадженню місцевого самоврядування та регіональних реформ», – зазначив експерт.

Новим локомотивом розвитку країни може стати Миколаїв і Миколаївська область, які займають позицію центру Півдня України. «Це і суднобудівний центр, і центр військово-промислового комплексу, який зараз починає відроджуватися в силу військових замовлень», – сказав директор інституту.

Читайте также:

Трамп, Brexit та Однокласники. Де тут загроза для вінничан

Єрмолаєв підкреслив, що Інститут вибрав саме ці регіони, бо їх роль і їх досвід є найбільш цікавими та унікальними в умовах виниклої кризи. Інститут готовий виступити в якості організатора серйозного діалогу про майбутнє з експертами, громадськими активістами та лідерами місцевого самоврядування цих регіонів.

А.Єрмолаєв повідомив, що консультації і спільна робота з експертами з цих регіонів буде реалізована в найближчі два-три місяці. «Ми хочемо встигнути до початку нового бюджетного року допомогти у виробленні програм розвитку цих регіонів з урахуванням їх нової ролі і місії. В ідеалі – це вироблення програм розвитку регіонів разом з представниками місцевої експертного середовища та передача їх органам місцевого самоврядування», – зазначив він.

А.Єрмолаєв також наголосив, що при розробці програм розвитку регіонів, акцент повинен бути поставлений не на субвенції з центрального бюджету, а на успішне залучення інвестицій, як іноземних, так і внутрішніх. «Йдеться, в першу чергу, про використання фінансових ресурсів недержавного бюджетного походження», – резюмував директор інституту стратегічних досліджень.

Джерело: http://i-vin.info

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политики всегда всё врут!"

© Владимир Андреев

С оглядкой на Трампа: какой будет встреча Волкера с Сурковым

Професіонали по-польськи: “покращення” польсько-українських відносин триває

Украинских воинов “одарили” металлоломом вместо техники

Две вертикали: кто в СБУ «доит» бизнес

Як пересічний громадянин шиє себе ж у дурні

Украинские асы устроили ночные испытания

Саакашвили «поселился» в вотчине Порошенко

Стрілянина на Троєщині: Проти нардепа Мельничука відкрили кримінальне провадження

Популярный курорт насчитал рекордное количество украинцев

ЗМІ: Заява Деркача в ГПУ по втручанню НАБУ в американські вибори і твіт Трампа збігаються за часом

Автомобиль не роскошь: какие марки выбирают украинцы

Смирился: Шабунин верит, что получит судимость

Деркач призвал Президента не допустить мести силовиков за расследование ГПУ по вмешательству в выборы США. ДОКУМЕНТ

Московские попы “обрабатывают” крымских детей

Вот это пригорело: российское ток-шоу поднял на уши украинский комикс (видео)

Семенченко рассказал, на кого работают обидчики Шабунина

Как ГФС «просрала» 10 миллионов ЕВРО на реконструкцию таможенных постов и кто за это ответит?

Журналист: Ситуация с Шабуниным – грязнейший случай подставы

Україна відкрила дані про бенефіциарних власників компаній

К зарплате Луценко прибавились десятки тысяч гривен