USD25.4904

Віталій Василик: “Борг “Магіцентру” перед міським бюджетом Вінниці становить 3,5 млн. грн”

Арбітражний керуючий ТОВ «Овертайм» (ТРЦ «Скай ПАРК») Віталій Василик нещодавно оприлюднив звернення, в якому повідомив про плани укласти прозорі договори з орендарями, та збільшення наповнень до місцевого бюджету.

Нагадаємо, що Окружний Адміністративний суд м. Києва виніс рішення, яким визнав незаконним і скасував наказ Міністерства юстиції України про припинення свідоцтва на право здійснення діяльності арбітражного керуючого, видане Віталію Василику. Він уповноважений і далі виконувати свої законні обов’язки арбітражного керуючого.

Шановні вінничани, орендарі та відвідувачі «Скай Парку»!

З метою спростування недостовірної інформації, викладеної у відритому листі деяких співробітників ТРЦ «Скай ПАРК», хочу заявити наступне:

Я, Віталій Василик, являюсь діючим арбітражним керуючим ТОВ «Овертайм» (ТРЦ «Скай ПАРК»). Інформація про те, що мене позбавили свідоцтва арбітражного керуючого, є неправдивою. Дійсно, представники ТОВ «Магіцентр» лобіювали процес анулювання мого свідоцтва арбітражного керуючого. Однак судовими рішеннями скасовані незаконні накази Мін’юсту і підтверджені мої повноваження арбітражного керуючого ТОВ «Овертайм» (ТРЦ «Скай ПАРК»).

Читайте также:

У селищі Іллінці Вінницької області непотріб перетворили на прибуток.

Керівники «Магіцентр» штучно довели «Скай Парк» до банкрутства, здаючи великий і успішний центр своєї ж компанії за заниженою ціною, але навіть і цю мінімальну оплату не виплачували. При цьому, ТОВ «Магі центр» укладав з суборендарями договору за ринковою ціною. Таким чином, весь прибуток залишалася у «Магіцентру» – київської компанії, що не заплатила ні копійки до місцевого бюджету. На сьогоднішній день, борг перед міським бюджетом Вінниці становить 3,5 млн. грн

Шановні вінничани, орендарі, відвідувачі!

Саме керівники «Магіцентру» здійснюють спроби рейдерського захоплення ТРЦ, подають у ЗМІ неправдиву інформацію з однією єдиною метою – зберегти шахрайську схему, яка приносила їм надприбутки. Звертаю вашу увагу, що договору оренди між ТОВ «Овертайм» (власник ТРЦ) і ТОВ «Магіцентр» (орендар ТРЦ) розірвані, згідно з рішенням Господарського суду Києва ТОВ «Магі центр» зобов’язаний виплатити понад 10 млн. грн. боргу за оренду площ.

Читайте также:

Аеропорт Вінниця відкрив турецький сезон

Хочу зазначити, що я дію виключно в рамках закону і всі мої зусилля спрямовані на порятунок компанії, яку «Магіцентр» довів до штучного банкрутства.

На сьогоднішній день ТОВ «Овертайм», в рамках виконання судового рішення, приступив до переоформлення законних, прозорих договорів з орендарями, які зможуть продовжити свою роботу на площах «Скай Парку», а міський бюджет отримає додаткові надходження у вигляді податків і зборів.

Також я звернувся до правоохоронних органів з проханням забезпечити правопорядок і безпеку для співробітників, орендарів та відвідувачів центру. Усі анонсовані «Маги центром» масові заходи, у тому числі пікетування, спрямовані на порушення закону, судових рішень. Використовуючи простих громадян, «Магіцентр» намагається всіма способами зберегти контроль над ТРЦ.

Зі свого боку, я готовий докласти всіх зусиль для налагодження подальшої нормальної роботи ТРЦ «Скай парк» в інтересах міста, орендарів, вінничан.

З повагою, Арбітражний керуючий ТОВ «Овертайм» Василик Віталій

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политики всегда всё врут!"

© Владимир Андреев

Тимошенко проводит отпуск в компании одиозных регионалов

Друг и партнер Порошенко прикупил Запорожский титано-магниевый комбинат за 1 доллар

Жизнь в “ЛНР”. Заложники войны

Сторонник «диеты» для украинцев Рева нашел себе «аппетитного» зама (фото)

Нас отдали в пожизненное тарифное рабство Ахметова?

Эпоха Путина заканчивается

Смертельное ДТП: Геращенко рассказал, что грозит Дыминскому

Геращенко рассказал, что грозит Дыминскому

Вкус насилия

Министра иностанных дел Германии призывают к ответу за ужин с Путиным

Начальник Генштаба заявил о «диверсии»

Коли відповідальність перекладають на жертву

Моя страна не способна интегрироваться в европейский мир – белорус

Что бывает с теми, кто пытается организовать референдум в России. ВИДЕО

Вывоз угля из ОРДЛО: как Украина может наказать злоумышленников

Глава Пентагона посетит Украину с официальным визитом ко Дню независимости

Стало известно, как Путин захватит Беларусь

Дохла корова в Кремлі: чому Росія – це надовго

Журналист: Ситуацию на Донбассе опять пустили на самотек

Відкриття реєстру власників українських компаній: проблеми і користь