USD26.0257

Всі заступники Авакова – це якесь посміховисько

Всі заступники Авакова - це якесь посміховисько

Заради справедливості, всі заступники Авакова – це якесь посміховисько і знущання над платниками податків.

Тому ця “такоє мілоє” – просто ще один пікантний акцент.

Наприклад, ви знаєте, хто такий Тахтай? Фото на сайті мвс немає, відомо тільки, що він працював у департаменті бухобліку міністерства.

Або Ковальчук Тетяна – Аваков тупо призначив заступником міністра свою помічницю. Єдиний там з юридичною освітою – Яровий, так і ту він отримав, коли вже йому було 50 років (знаємо, як вони на посадах її отримують).

Карочє. Треба розганяти цей мєждусобойчік, що успішно проїдає наші гроші.

Дякуючи “такоє мілоє” ми з вами прискіпливо вивчили міністерство. І воно має кінцевий діагноз – невиліковне. Просто треба обрати спосіб евтаназії.

***

UPD Враховуючи, що ця новопризначена пише, як вона у захваті від нєпоколєбімой позіції авакова, у мене більш питань до неї немає)) сміхота сумна чергова.

Читайте также:

Важливе питання до ВРУ

Читаю про молоду жінку, яку призначили заступником міністра внутрішніх справ. І хочеться її зупинити. Вона потрапила в наймерзенніше міністерство, не в той час, не в те місце, як то кажуть. Мені жаль бачити, як в постах на фб допускається сексуальний підтекст призначення (я бачила цю дівчину в фб, я бачила, що у неї є чоловік, прекрасна сім’я, не можу допускати таку версію), я погоджуюсь, коли дорікають за такий молодий вік (освіта і розум не дають досвід, буде дуже важко).

Це схоже, що в такий спосіб намагаються відвернути увагу від справжньої проблеми в міністерстві – абсолютно довбанутого міністра, імітації реформ, посилення поліцейської диктатури на кшталт північної Кореї.

В цьому контексті я все ж намагаюсь зрозуміти цю дівчину. І не можу. Їй це нафіг?

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Все политики делятся на два класса: те кто прикрываясь добром творят зло, и тех кто творит зло не прикрываясь ничем."