USD25.7725

Як відбувається процес легітимізації Росії на різних міжнародних рівнях

Як відбувається процес легітимізації Росії на різних міжнародних рівнях

Взяв участь у семінарі ОБСЄ щодо спостереження на виборах та імплементації рекомендацій спостережних місій, який відбувся у Відні. Тема важлива і для України, враховуючи гальмування виборчої реформи.

Склалося враження, що захід був підлаштований під перший міжнародний візит голови ЦВК РФ Елли Панфілової. Модератори семінару неодноразово підкреслювали “історичність” візиту Панфілової, яка стала основним топ-гостею. Говорилося багато про новий стиль роботи ЦВК Росії, прогрес у виборах, певні процедурні проблеми на російських виборах. І жодного слова про так зване голосування на виборах в Держдуму, яке було організоване на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополі.

І тільки після втручання представників України на семінарі ця тема отримала певне обговорення. Голова ЦВК РФ порадила мені відвідати Крим і “побачити усю правду” й емоційно зазначила, що тільки вона (в статусі правозахисниці) займалася порятунком українських біженців в Росії. Прийшлося сказати пані, що кому-кому, а мені не треба пояснювати в чому полягала російська допомога дітям Донбасу. Спитав Панфілову і проте, коли нова зірка міжнародних виборчих стандартів збирається припинити практику ЦВК РФ щодо “дистанційного спостереження”. Дійшло вже до того, що члени ЦВК Росії дистанційно спостерігають за якістю “праймеріз”, які за російські кошти організовують незаконні формування в ОРДЛО. Для справедливості варто зазначити, що Панфілова поки ще не є типовим цинічним російським чиновником, що підтверджує її емоційна реакція на гострі запитання.

Читайте также:

Украинские хакеры взломали почту Пескова

Читайте также:

Навальный рассказал об офшорах Улюкаева (видео)

Прийшлося і попередити представників місії ОБСЄ/БДІПЛ, що ми із великим нетерпінням чекаємо остаточного звіту за результатами спостереження на виборах в Росії. Неможливо очікувати зміцнення міжнародних стандартів виборів, коли у звітах спостережних місій ігноруються базові проблеми із дотриманням цих самих стандартів. У попередній заяві Місії щодо виборів в Росії питання Криму “делікатно” замовчується. Із реакції голови місії ОБСЄ/БДІПЛ стало зрозуміло, що у остаточному звіті не буде оцінки впливу голосування в Криму на загальні результати виборів в Росії.

На мою думку, процес легітимізації Росії на різних міжнародних рівнях активно йде. І вже давно необхідно позбутися рожевих окулярів. І постійно нагадувати західним партнерам про неприпустимість подвійних стандартів.

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Для политиков реформы – это во-вторых, а может даже в-третьих. Любой ценой удержать себя во власти – вот что для них во-первых."

© Олег Попцов

Королевская семья подготовилась к праздникам

Швейцария на год продлила арест денег Януковича

Україна запустить свій перший супутник

Аваков попросив у Трюдо допомоги проти кібератак

На Вінниччині зафіксували випадки «чорного піару» проти одного з кандидатів

Потепління на Вінниччині протримається до 13 грудня

“Для одних йде війна, а для інших все ок … голуби миру … противно”, – Олена Мозгова

Борьба с коррупцией — самый громкий и унизительный провал власти

Депутат объяснил, почему считает “минималку” в 3200 гривен дикой нормой

У полоні корисливих або ж вузьких партійних інтересів. Що варто затямити політикам

Почему Путину и Порошенко стоит бояться Трампа — эксперт

Где нестандартно встретить Новый год: 3 креативных идеи

МИД РФ ультиматумом требует от всех законодательно закрепить руцкеязык

Ушли в оффлайн: в столице изъяли сервера еще одного пиратского сайта

Лавров назвал оператора Reuters “дебилом” на встрече в рамках ОБСЕ

Украина обеспечена газом на зиму – Гройсман

Азаров о найденных киевских “сокровищах”: Я ничего не крал

Вінницькі патрульні запропонували студентам стати акторами у правовому театрі

90% россиян не объяснят, где находится Крым.

Украина не намерена принимать мигрантов ради безвиза с ЕС, — Гройсман