USD26.0311

Яременко: Вилучення Заліщук і Найєма із міжнародних делегацій є актом політичної помсти БПП

Яременко: Вилучення Заліщук і Найєма із міжнародних делегацій є актом політичної помсти БПП

Закиди на адресу нардепів Наєма, Заліщук і Лещенка з боку парламентської фракції БПП є достатньо сумнівними.

Так, народ України (виборці), можуть і повинні запитати у нардепів, а куди вони входять-виходять, чому, будучи в блоці однієї політсили, вступають до політичної партії, яка не входить до цього блоку? Це наше, не блоку БПП, право поставити так запитання. За законом нардепи відповідальні перед народом і більше ніким. І це питання моральної та політичної цілісності народного обранця. Воно існує, і виборці його колись дуже чітко озвучать на виборах (навіть якщо зараз із поваги і почуття солідарності не хочуть “топити” молодих і політично симпатичних нардепів).

Але чи має фракція БПП законні підстави обурюватися, що її учасники увійшли до якоїсь партії, застосовувати парламентські процедури чи інші інструменти для обмеження чи регулювання діяльності таких депутатів (вилучення зі складу делегацій у міжнародних парламентських організаціях зокрема)?

Читайте также:

Сутки в АТО: один боец погиб, семь ранены

Наскільки я розумію – ні. Блок політичних партій на те і є блок, що до його складу можуть входити й позапартійні особи, йі особи, що представляються різні партії. І ніхто не сказав, а законодавство не визначає це, що нардепи, що входять до складу парламентської фракції якогось політичного блоку, не мають права належати до політичних партій, які не беруть участь у формуванні блоку.

Читайте также:

Патрульные переехали женщину в Запорожье: появилось шокирующее видео

Висловлюючи претензії до зазначених депутатів, блок БПП скромно мовчить і залишає без відповіді запитання – а чому ж, якщо ці депутати вас настільки не влаштовують, ви просто не виключите їх зі списку фракції? Це ж, здавалось би, єдиний правильний і послідовний крок для очищення партійних лав від тих, хто зрадив партійній програмі чи якимось принципам?

Відповідь очевидна, добровільний вихід депутата зі фракції може бути підставою для позбавлення його депутатського мандату, а виключення – ні.

Таким чином, фракція БПП просто здійснила акт політичної помсти, приймаючи рішення про вилучення кількох депутатів зі складу міжнародних парламентських делегацій. Політична дріб’язковість, яка свідчить, що фракції БПП глибоко начхати на державні інтереси. Інакше до уваги брались би результати діяльності депутатів у складі делегації (де вони представляють Україну), загальний інтерес і благо, а не партійність.

Але мстивість і дріб’язковість хіба найбільший недолік БПП?

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."