USD25.5064

Юні українські спортсмени-воднолижники підкорили Європу

З 27 по 31 серпня в іспанському місті Сесенья відбувся юнацький Чемпіонат Європи з воднолижного спорту, в якому взяли участь спортсмени з 25 країн, у тому числі з України.

Нашу збірну представляли вихованці воднолижного клубу “Sentosa” (Дніпропетровськ, Україна): Данило Фільченко, Самойлов Алекс, Софія Максименкова, Кузьменко Ксенія, Шевцова Єва, Піроженко Ганна, Просвєтова Станіслава.

Підтримати збірну приїхав також Президент Федерації воднолижного спорту та вейкбордингу України – Олексій Мартинов.

Українські спортсмени показали високі результати у особистих заліках стали увереннами лідерами змагань.

Данило Фільченко відразу очолив список фіналістів у фігурному катанні у юнаків до 17 років з результатом 9540 очок. До золотої медалі у фігурному катанні на юнацькому чемпіонаті Європи-2014 та звання Чемпіона Європи він додав бронзову медаль за стрибки з трампліну, відразу з двома особистими рекордами, (результат у 50,9 метрів приніс йому заповітну медаль). У багатоборстві спортсмен завоював срібло.

Алекс Самойлов завоював срібну нагороду у фігурному катанні, встановивши особистий рекорд – 7450 очок.

Особливою подією став виступ дівчат у групі до 14 років у фігурному катанні. Українські спортсменки зайняли всі три сходинки п’єдесталу.

Золото – у Ксенії Кузьменко – результат 5250 очок, срібло – у Станіслави Просвєтової 5160 очок, бронза – у Софії Максименкової 4800 очок.

Ще одна Чемпіонка Європи в групі до 17 років у фігурному катанні, спортсменка з Дніпропетровська – Аня Піроженко, з результатом 5300 очок, залишила позаду сильних спортсменок з Білорусі та Італії.

В таких дисциплінах як слалом і стрибки з трампліну довелося поборотися за призові місця і тут медалі розподілилися наступним чином: у віковій групі до 14 років здивувала всіх Соня Максименкова у стрибках з трампліну – вигравши вже після другого стрибка, вона продовжила боротьбу вже сама з собою і з результатом 32,5 метра завоювала собі відразу дві золоті медалі: за трамплін і багатоборстві!

Крім того, Соня завоювала срібну медаль у слаломі c результатом (3.50/55/13 .00), поступившись лише італійці Піррі Беатріче.

Станіслава Просвєтова взяла срібло не тільки у фігурному катанні але і в багатоборстві.

Таким чином наша збірна посіла 4-е місце в загальному командному заліку і 2-е місце в загальнокомандному заліку у віковій групі до 14 років, поступившись з мінімальним відривом найсильнішому супернику – французької збірної.

Джерело: prosport.tsn.uа.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)