USD26.0311

З ініціативи віницької “Самопомічі” в наступному році розпочнуть очищення річки Південний Буг

Останнім часом мешканці Вінниці почали масово скаржитись на нестерпний запах та незрозуміле забарвлення води з крану. По даному питанню голова постійної комісії Вінницької обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження
Ковальов А.Є. запросив на засідання комісії директора КП Вінницяоблводоканал
Чернятинскього О.Д. для роз’яснення ситуації. За останні декілька років забруднення води в річці Південний Буг дійшло до критичного рівня. Для досягнення прозорості води та відсутності запаху, Облводоканалу необхідно застосувати надмірну кількість реагентів, що може спричинити шкідливий вплив для здоров’я вінничан.

“Після численних обговорень та консультацій з фахівцями ми створили чіткий план заходів, щоб забезпечити наших громадян якісною та безпечною водою ” – Андрій Ковальов.

3 листопада 2016 року відбулось засідання профільної комісії з житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження, яка підтримала звернення депутата Вінницької обласної Ради від ПП “Об’єднання Самопоміч” Андрія Ковальова до Міністра екології та природних ресурсів України Семерака О.М. щодо вирішення питання покращення якості джерела водопостачання у р. Південний Буг та сприяння виділенню коштів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища для вирішення цієї проблеми.

Читайте также:

Вперше у Вінниці у День Європи влаштують змагання драгонботів

Наступним кроком стало розпорядження голови Вінницької ОДА Коровія В.В.

Розпорядження підготувати такий проект обасному департаменту екології видав 7 листопада голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерий Коровій. Як повідомив журналісту Veжа директор департаменту екології та природних ресурсів Вінницької ОДА Микола Ткачук, проект буде готовий до кінця листопада.
Проект буде розроблено коштом фонду охорони навколишнього середовища. У грудні проект має пройти експертизу. І вже з початку наступного року почнему розчистку Бугу від “Вінницяоблводоканалу”, підемо в сторону Стрижавки і далі. Також буде розчищено річку Десенка.

Буде проводитися розчистка джерел та поглиблювальні роботи, – сказав Микола Ткачук. Щоб провести розчистку потрібен спеціальний плавзасіб – земснаряд. На Вінничині такого немає.
Будемо під час розробки проекту вирішувати – або купувати земснаряд, або ж орендувати. Найближчий плавзасіб є у Чернівецькій області. Ним проводилася розчистка Новодністровоскьої ГЕС – розповів Микола Ткачук.
Зауважимо, що в Інтернеті вартість земснаряда коливається в межах 10 тисяч доларів, а вартість одноразової оренди плавзасобу від 2.5 тисяч гривень.

Читайте также:

У червні їдемо на «OPERAFEST-TULCHYN»! Відкривати чари музики і живих «привидів» Палацу Потоцьких

a2a3

chas

 

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политик – это человек, который пожертвует вашей жизнью за свою родину."