USD26.4991

Замах на Мосійчука: Кому потрібні теракти в Україні?

Замах на Мосійчука: Кому потрібні теракти в Україні?

Не можна сказати, що за замахи на життя державних діячів э популярними в Україні. Але Мосійчук не був першим політиком, кого намагались убити. Протягом війни на Донбасі число замахів на високопосадовців хоча і зросло, але було одним із найнижчих серед інших антидержавних злочинів. Протягом 2014-2016 років Генпрокуратура зафіксувала 18 справ за статтею 112 Кримінального кодексу. По 6 кожного року.

Вибухнуло не саме авто депутата, а припаркований поруч мопед. Це дещо вибиває з російської версії. Росіяни, як показує досвід з підірваними українськими спецслужбовцями у цьому року, підкладають вибухівку в авто. Тому – або не сам Мосійчук був метою російських «спеців», або – у цьому теракті не російський слід, або – діяли непрофесіонали.

Взагалі треба розібратись чи входить до планів агресорів убивство українських державних діячів (на відміну від спецслужбовців, які ведуть реальну війну проти Росії). У нас немає «месій», недовіра до політиків зашкалює, ніхто із них, на жаль чи на щастя, не може уособлювати об’єднане українське суспільство. Не будемо забувати, що саме дезінтеграція нашої держави – першочергова мета Москви. І фізичне знищення котрогось з політиків якщо і буде, то матиме не прямий, а опосередкований ефект. Поділити суспільство, залякати інших чи звинуватити у «фашизмі».

Читайте также:

Ющенко пытается вернуться в большую политику для зарабатывания денег – политолог

Цей теракт – це засіб спровокувати/посилити тих, хто виступає за активізацію воєнних дій на Донбасі. І партія, до якої входить Мосійчук, і Народний Фронт, який нібито контролює «Еспресо ТV», базуються на радикальному електораті. І напередодні голосування у другому читанні законопроекту про реінтеграцію окупованих територій – це спроба ще сильніше поляризувати суспільство та не допустити прийняття цього закону в цілому (у якому до речі прямо написано, що РФ – це агресор).

Друге, – кожен теракт, – це виклик правоохоронцям, а тому – спроба спровокувати неадекватні відповіді. Тим більше, Авакова вважають одним з власників «Еспресо ТV», тому – теракт це і особиста провокація для нього. А які можуть бути неадекватні відповіді правоохоронців? Розпочинаючи від тотального переслідування усіх (утвердження поліцейської держави) до введення надзвичайного стану в столиці (до побачення міхо-, юля- чи будь які інші майдани). Або – просто неправомірне застосування сили з боку правоохоронців до будь кого. Не будемо забувати, що під формою вони такі ж самі люди, які теж доведені до стану «очікування терактів» чи очікування пострілу.

Читайте также:

Поляки захотели “войны” с Украиной. Россия начеку

Третє. Мосійчук був на телебаченні, тому – його локацію міг бачити будь хто. Для цього не потрібно бути російський спецагентом. Нещодавно в Житомирщині убили неповнолітню за 500 грн. А у відео, показаним два роки тому генпрокурором, яке ніби то було доказом корупційності Мосійчука, фігурували «трохи» більші суми.

У версії індивідуального замаху є й політична складова – незадоволення Мосійчуком у націонал-патріотичному русі. Опосередковано про це говорить заява нардепа, де можливими виконавцями волі Кремля у замахові на його життя, названа «агентура серед патріотичного середовища».

Четверте. Відбувається подальше системне залякування та дезінтеграція населення. Це ж не перший теракт в Україні. Лише минулого року, за статтею «теракт» Генпрокуратура порушила 1865 справ, а це – на 43% більше, ніж у попередньому 2015 році. Цей вибух – сигнал про те, що незахищеними в Україні є навіть ті, кого охороняють (в теракті загинув охоронець нардепа), навіть перевірка власного авто не убезпечить вас від вибуху (вибухівка може бути закладена у припаркований поруч транспортний засіб). Тому цей теракт – це черговий удар по системі безпеки українця, а відповідно – по його здатності довіряти найдорожче – своє життя – державним структурам. А коли держава не має довіри, то таку країну простіше захопити. Чи ззовні, чи зсередини.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"К сожалению, понятия хороший человек и хороший политик далеко не одно и то же."

© Антон Савин

Потребительская корзина: украинцам придется затянуть пояса

Большие перемены грядут для владельцев «карточки киевлянина»

Россия пытается всего лишь оттянуть крах “ЛДНР”

Как Путин завещал: боевики выпустили на передовую детей

Срочно: жертва Зайцевой записала первое обращение из больницы

Беги уже сейчас: учимся распознавать провальные отношения

Климкин опроверг главную ложь Путина

Притязания ровенского профессора: скандал набирает обороты

Саакашвили сообщил, кто занимался похищением его соратников

Украинец произвел спортивный фурор в США

Установлена диета, которая продлевает жизнь

Как выглядит самый дорогой земельный участок в мире

Советник Трампа прибыл в Харьков: фото

Спокойной ночи: диктатор Мугабе шокировал весь мир своим заявлением

Джонни Депп резко обнищал и продает квартиры: фото роскоши

Свитолина рассказала о смене украинского гражданства

Боевики пытаются обмануть ОБСЕ

Побили и заковали в наручники: стало известно, куда вывезли соратников Саакашвили

В чем отличие систем “условных” Януковича и Порошенко

Война затянется: историк назвал запасной план Путина относительно Украины