USD28.2033

Андрій Ковальов: «Є можливість — роби добро!»

Доброго дня, дорогі друзі! Сьогодні до редакції завітав Андрій Євгенович Ковальов — депутат Вінницької обласної ради від політичної партії«Об’єднання «Самопоміч»», Голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження.

Доброго дня, Андрій Євгенійович!

– Вітаю вас!

– Знаю, що Ваш девіз «Є можливість — роби добро!». Звідки у Вашому житті з’явився цей чудовий принцип і як Ви його втілюєте у життя?

– Цей принцип дістався мені від батьків. Із самого дитинства тато з мамою вчили мене, що найбільшою цінністю в житті є добро, яке ми маємо можливість робити для інших людей. Та чим більше цього добра ти робиш – тим сам стаєш краще.

– Я правильно розумію, що у Вашому житті спочатку з’явилась громадська активність, а вже потім політична діяльність. Цікаво почути про перший досвід Вашої громадської діяльності. І як у Ваше життя увійшла політика?

– Все почалося з громадської організації «Вінниця – безпечне та комфортне місто». Ця громадська організація успішно працює і сьогодні. Починали ми із допомоги мешканцям Вінниці у створенні ОСББ, у вирішенні проблем, пов’язаних з ЖКГ. Саме створення ОСББ стало першим досвідом. Тоді я зрозумів, що найбільш ефективно працювати в цьому напрямку можна лише у Обласній раді. Саме тому я є Головою постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження. У цьому напрямку я можу працювати найбільш ефективно.

– Ви дуже потужно оновлюєте матеріальну базу Вінницьких лікарень, та ще й не витрачаючи на це багато коштів. Як Вам це вдається?

– Одразу скажу – це непросто, віднімає дуже багато часу та зусиль, але воно того варте. Ми дуже тісно співпрацюємо з європейськими благодійними фондами та приватними благодійниками. Регулярно влаштовуємо їх зустрічі з головами обласних лікарень. Під час цих зустрічей ми формуємо список того, чого лікарні та їх пацієнти потребують перш за все, після чого починається процедура ввозу, та прийняття на баланс. Це довга та складна процедура. Але результати ми бачимо вже зараз.

– Ви висловили таку ініціативу — створення Наглядової ради при КП«Вінницяоблтеплоенерго». Розкажіть будь-ласка детальніше про цю ініціативу: який зміст вона в собі несе, для чого потрібна і врешті, чи буде втілена у життя?

– Ця ініціатива направлена на прозорість формування тарифів та прозорість використання коштів підприємством. Люди повинні бачити як формується їх тариф, та куди йдуть ті немалі гроші, що підприємство від них отримує. Я вважаю, що запровадження Наглядової ради значно зменшить можливість нецільового використання коштів та завищення тарифів. Це нормальна європейська практика. Щодо її втілення: я особисто та мої однодумці зробимо все можливе для того, щоб Наглядова рада була створена та ефективно працювала.

Читайте также:

Річка Тяжилівка потерпає від викидів мазуту

– Розкажіть, будь ласка, про допомогу Обласному пансіонату для людей з інвалідністю?

17 квітня, ми разом з Володимир Околіта та Василий Тарасюк відвідали Обласний пансіонат для людей з інвалідністю та людей похилого віку.
Під час візиту ми передали до закладу одяг, перини та постільну білизну від Благодійного фонду “Вінниця-безпечне та комфортне місто” поспілкувалися з пацієнтами пансіонату та медичним персоналом, проглянули меню кухні та умови реабілітації хворих.
Хочеться відмітити позитивну динаміку в закладі, але ще є над чим працювати.
Наприклад, пансіонат потребує нову посудомийну машину, ліжка та обладнання для харчоблоку. Ми звертаємося до всіх Благодійних фондів та небайдужих громадян із закликом посприяти придбанню таких необхідних речей. Ми також взяли до уваги потреби закладу та прикладемо максимум зусиль щоб допомогти.
Як депутат на рівні області буду підтримувати ініціативи покращення умов для цих прекрасних людей .
Велика подяка персоналу за їх важку працю .
Є можливість – роби добро!

Читайте также:

У Вінниці люди з вадами зору боролись за право представити свій талант всій Україні

– Яким чином Ви допомагаєте багатодітним родинам?

В рамках благодійного проекту допомоги багатодітним та малозабезпеченим сім’ям передали дитяче харчування в громади Вінницьких Хуторів та Лука-Мелешківців.

– Знаю, що Ви підтримуєте діток з аутизмом? Розкажіть, будь ласка, детальніше про це.

Вже червертий рік поспіль організовуємо заходи до Міжнародного дня поширення інформації про аутизм 2 квітня у місті Вінниця. Сьогодні з нагоди Міжнародного дня поширення інформації про аутизм відбулось відкриття виставки дітей з аутизмом. Близько сотні хлопчиків та дівчаток з різни куточків Вінницької області представили свої творчі роботи, за що і отримали сертифікати та подарунки. Також присутніх розважали вихованці танцювальної студії «Шахіна». Організатором акції «Запали місто синім» виступила Катерина Поджаренко , яка й провела незабутнє свято для діток.

Після відкриття виставки на Майдані Героїв Небесної Сотні відбувся пробіг на підтримку родин дітей з особливостями у розвитку. А на Європейській площі пройшов флешмоб «Живе серце».
Підтримуватиму і надалі такі заходи, адже завдяки таким особливим дітям, ми маємо змогу подивитися на світ іншими очима. Кожен хто хоче допомогти, може придбати творчі доробки дітей, представлені на виставці у холі міської ради.

Читайте также:

На площі Європейській висадили платани

– Що Ви робите для покращення якості доріг?

Підготував звернення до Міністерства інфраструктури України та Державного агентства доріг про збільшення контролю та відповідальності щодо гарантійних зобов’язань виконавців ремонту доріг на Вінниччині. Цей проект рішення було винесено на чергову сесію обласної Ради, та підтримано більшістю обранців під час сесійного засідання.

– Ваше ставлення до питання депутатської недоторканнності?

В Україні існує міф, що питання депутатської недоторканності надто складне, заплутане і «непідйомне». Декому дуже вигідно цей міф підтримувати. Депутатський імунітет не може перетворюватися в «захисну грамоту» для незаконних дій депутатів. Більшість народних обранців вбачають у депутатській недоторканності не стільки захист своїх політичних поглядів, скільки захист свого бізнесу. Однак, хочу зауважити, що депутатський «імунітет» – не особистий привілей, а гарантія його безперешкодної політичної діяльності на благо України.

– Розкрийте, будь ласка, Ваше особисте бачення питання енергоефективності і екології.

Значну увагу я приділяю питанням енергоефективності та енергозбереження, і не лише тому, що очолюю профільну комісію, а й тому, що розумію, що це питання стоїть в пріоритеті у всіх розвинених країнах світу. Нещодавно взяв участь у робочий зустрічі енергетиків області із делегацією з Китаю. Вінниччина і розвиток на її теренах альтернативної сонячної енергетики зацікавили представників китайської корпорації «CNET». Ця компанія має великий досвід з будівництва сонячних станцій у багатьох країнах світу, а також займається власним виробництвом сонячних панелей.

Також важливим питанням є проведення роз’яснювальної роботи щодо роздільного збирання твердих побутових відходів, адже з 2018 року набувають чинності зміни до Закону України «Про відходи», але, на жаль, далеко не всі громади готові до правильного поводження зі сортуванням сміття.

– Розкажіть про Вашу родину? Ви відчуваєте підтримку своєї сім’ї?

– Я є щасливим чоловіком та батьком двох прекрасних дітей. Моя родина завжди підтримує мене, це моя опора, моя мотивація працювати більше та краще. Я безмежно їм вдячний за те, що вони в мене є!

– Що Вас надихає і робить щасливим?

– Мене надихають результати моєї роботи. Надихає можливість робити добро. Коли я втомлений увечері повертаюся додому, мою душу гріє думка про те, що всі зусилля були направлені у правильне русло. Кожна вирішена проблема жителя Вінниччини, кожен проект, що покращить життя в області, кожен крок, що ми робимо на шляху до європейського рівня самоврядування дає мені сили працювати більше, ефективніше.

– Яким Ви бачите майбутнє Вінниччини, змалюйте власне бачення перспектив.

– Я бачу Вінниччину екологічною, з розвиненою інфраструктурою та щасливими мешканцями. Вінниччину з прозорою та чесною владою, мотивованою молоддю у владних структурах. Я вважаю, що саме оновлення влади на місцях є запорукою стрімкого розвитку. До цього ми йдемо, це ми усіляко підтримаємо та стимулюємо.

– Яким чином мешканці Вінниці можуть ознайомитись з результатами Вашоїх діяльності?

Про мою роботу як депутата та громадянина можна переглянути на сайті обласної Ради та на особистій сторінці в мережі Facebook.

– На цьому, прощаємось з Вами, Андрій Євгенійович. Дякуємо за дуже інформативну, а головне — щиру розмову!

інтерв’ю сайта vinnitsa.top

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Правительство давно усвоило, что легче всего взять деньги у бедных. Конечно, их у бедных немного – но зато бедных до xpeна..."

С 16 июля предвыборная агитация должна быть на украинском языке

Моряки внесены в списки на обмен – Денисова

У Вінницькій області затримали митника, який заробляв на розмитненні транспортних засобів

Екскомандир “Азову” вийшов в лідери на Оболоні

Дело Маркива: стала известна дата публикации полного решения суда

У Вінниці автомобіль зніс трамвайну зупинку

Самолет ВСУ успешно прошел испытания с турецкими средствами связи

Суд зняв арешт із понад 400 об’єктів нерухомості Коломойського

Как голосовали депутаты Верховной Рады 8-го созыва: инфографика

У Вінниці патрульні затримали нетверезого водія вантажівки

У Вінниці п’яний чоловік погрожував пістолетом перехожим на зупинці громадського транспорту

МИД призвал Венгрию прекратить вмешиваться в украинские выборы

На Вінниччині трапилась смертельна ДТП

Украинцы в Нью-Йорке пикетируют консульство Италии из-за приговора Маркиву

У Вінниці ремонтують головну вулицю мікрорайону Корея

ЦИК решила, что делать с бюллетенями из-за выбывших кандидатов

Назвали дату выхода в прокат военной драмы “Черкассы”

NASA показало в ролике более 4000 открытых человечеством экзопланет

Заседание суда по Вышинскому перенесли

Кто обещал отказаться от кортежей?! – эксперт о ДТП с участием авто сопровождения Зеленского