NewsOnline24

Авіаперевізник пообіцяв забрати українців з Батумі у неділю

Виліт літака авіакомпанії «Браво» з Батумі (Грузія) до Києва планується на вечір 1 липня.

Про це у неділю повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич.

«Авіакомпанія «Браво» повідомила, що виліт літака з Батумі до Києва, який мав би здійснити рейс 30 червня, планується на вечірній час 1 липня», — зазначив він. 

Раніше стало відомо, що зі столичного аеропорту «Київ» не літають літаки авіакомпанії «Браво», де з суботи затримують рейси і кілька тисяч туристів не можуть вилетіти, зокрема, до Анталії і Батумі.

29 червня стало про відомо про сотні українських туристів, які кілька діб перебували у аеропорту Монастір  і не могли вилетіти з Тунісу додому: за їхнім тревердженням, авіакомпанія Bravo Airways і туроператор Oasis Travel в особі приймаючої компанії Insight Holidays не виконують своїх зобов’язань щодо повернення громадян до України.

Компанія-туроператор Oasis Travel відповідальність за ситуацію, що склалася з рейсами авіакомпанії «Bravo Airways», поклала на авіаперевізника.

Глава МІУ Володимир Омелян відреагував на ситуацію, що склалася та заявив, що через подібні дії туроператорів та перевізників Мінінфраструктури «запроваджує ефективний ринок з елементами державного регулювання і контролю». Також він повідомив, що усі українські туристи, які очікують на виліт з Тунісу, повернуться додому впродовж доби.

Також Омелян заявив, що МІУ вимагатиме від Генпрокуратури порушити кримінальну справу через шахрайство з боку туроператора, внаслідок чого в аеропорту Тунісу «застрягли» сотні громадян України.

www.pravda.com.ua

Exit mobile version