NewsOnline24

Байден підписав закон про заборону імпорту російського урану

Джо Байден, фото: Getty Images

Президент США Джо Байден 13 травня підписав закон про заборону імпорту збагаченого урану з Росії.

Деталі: За словами Саллівана, це рішення зміцнить енергетичну та економічну безпеку США,  зменшить і згодом усунить залежність від Росії в цивільній ядерній енергетиці.

Пряма мова Саллівана: «Цей новий закон відновлює лідерство Америки в ядерному секторі. Він допоможе убезпечити наш енергетичний сектор для майбутніх поколінь. І, спираючись на безпрецедентне федеральне фінансування у розмірі 2,72 мільярда доларів, яке Конгрес нещодавно виділив на прохання президента, він дасть поштовх для запуску нових потужностей зі збагачення урану в Сполучених Штатах і надішле чіткий сигнал промисловості, що ми віддані довгостроковому зростанню нашого ядерного сектору».

Ще деталі: Салліван також розповів про зобов’язання США, взяте в грудні минулого року — разом з Канадою, Францією, Японією і Великою Британією — спільно інвестувати 4,2 мільярди доларів у розширення потужностей зі збагачення і конверсії урану: «Я з гордістю можу сказати, що завдяки цим коштам, наданим Конгресом, ми значно перевиконали це зобов’язання і працюємо з промисловістю над реалізацією цієї амбітної мети».

Передісторія: 

Читайте також: Які наслідки матимуть санкції США проти імпорту російського урану

www.pravda.com.ua

Exit mobile version