USD28.2033

Бібліотека Тимирязева повстала проти рейдерів

Колектив Вінницької ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, ознайомившись із проектом рішення Вінницької обласної Ради, опублікованим на офіційному сайті 23 травня                 2019 року «Про Вінницьку обласну наукову медичну бібліотеку», зокрема про надання в оренду Вінницькій обласній науковій медичній бібліотеці приміщення за адресою Соборна, 70, І поверх (площею 568,4 м2), висловлює свою стурбованість. Адже саме за цією адресою Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва 29 років поспіль орендує приміщення, де розміщено три потужних структурних підрозділи – відділ економіки і новітніх технологій, сектор «Регіональний тренінговий центр» та сектор обмінного фонду.

 

Відділ економіки і новітніх технологій має фонд документів, що нараховує понад 40 тис. примірників. Його послугами щорічно користуються понад 6 тис. читачів. Відділ організовує роботу Клубів за інтересами, зокрема «Молодий економіст», «Зустріч» та ін. На його базі працює Пункт доступу громадян до офіційної інформації органів державної влади. У відділі розміщено 11 персональних комп’ютерів для користувачів бібліотеки. Читальний зал відділу, є одним з найбільших у бібліотеці і використовується для проведення круглих столів, Днів інформації, презентацій книг, засідань любительських об’єднань, тренінгів, майстер-класів тощо. Щорічно організовується біля 300 заходів, у тому числі в рамках співпраці з громадськими організаціями, зокрема з тими, що опікуються людьми з інвалідністю. Крім того, відділ бібліотеки проводить спільні заходи з ГО «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО у Вінницькій області», ГО «Ветан», Вінницьким Центром Розвитку Місцевого Самоврядування, ГО «Генерація ідей Добробуту», Асоціацією ОСББ Вінниччини, ГО «Вінницький регіональний центр інформації «Креатив», ГС «Міжнародна Антинаркотична Асоціація», ГО «Поділля-Соціум», ГО «Вінниця безпечне та комфортне місто», ГО «Спільна справа», Благодійним фондом «Центр соціалізації та реабілітації дітей з аутизмом та іншими розладами «Розвиток», ГО «Спіноза», ГО «Вінницька обласна Асоціація ветеранів силових структур України», ГО «Молодіжна організація журналістів України»,ГО «Товариство сприяння збройним силам України та військово-морському флоту «Цивільний корпус «Азов», ВОМГО «Молодіжна ліга розвитку підприємств», ГО «Спільно Дій», ГО «Об’єднання переселенців зі сходу України та Криму» та іншими.

Читайте также:

У 20-річного вінничанина вилучили амфетамін

Читайте также:

На Вінниччині рятувальники майже 4 години гасили пожежу на фермі приватного сільгосппідприємства

Сектор «Регіональний тренінговий центр», який було відкрито в рамках проектної діяльності програми «Бібліоміст», організовує і проводить тренінги для бібліотечних працівників області та користувачів бібліотеки з основ комп’ютерної грамотності та електронного урядування. Щорічно тут відбувається понад 70 тренінгів, участь у яких беруть понад 700 осіб, а його послугами користуються понад 1,5 тис. читачів на рік.

На першому поверсі розміщується також і Сектор обмінного фонду, до якого надходять українські видання за державними й обласними програмами. Сюди щорічно надходить біля 30 тис. примірників документів, які бібліотека перерозподіляє серед обласних, районних бібліотек та бібліотек ОТГ Вінницької області.

Саме через це вважаємо за обов’язок повідомити Вам, що при умові втрати орендованих приміщень на І поверсі адмінбудинку (вул. Соборна, 70) значно погіршиться виконання головних функцій та завдань ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва з організації бібліотечно-інформаційного обслуговування жителів регіону, унеможливить проведення оперативного перерозподілу документів, які надходять до сектору обмінного фонду за державними й обласними програмами, не кажучи уже про те, що таке рішення призведе до погіршення умов праці персоналу бібліотеки.

Враховуючи вищевикладене, колектив просить Вас не підтримати проект рішення «Про Вінницьку обласну наукову медичну бібліотеку» й не голосувати за дане рішення на черговій сесії.

Сподіваємося на Ваше розуміння та підтримку щодо прийняття виваженого рішення.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"У нас начинается тяжелый период жизни: парламентские, затем еще страшнее - президентские выборы"

© А.Лукашенко

Синоптик: Понеділок в Україні буде сухим та багато де сонячним

Бородянский не видит причин анонсировать изменения в “языковой закон”

10 порад Зеленському до зустрічі з президентом США

Війна проти вугілля: не варто громадянам битись зі службовцями в ситуації, коли ми разом є жертвами змови злодіїв-олігархів

Во Львове состоялась правозащитная акция “Письма из-за решетки” с участием Сенцова

Спілкуйся українською: спортсмени знялися в мотиваційному ролику на підтримку рідної мови

Прослушка Трубы. В ГБР сказали, чем это опасно и что будет дальше

Я проти депутатської недоторканності, але я за депутатську незалежність

Мы то – что мы едим: Украина сейчас ест реформаторский “фаст фуд”, который ей скармливают другие страны и это точно не приносит пользы

Британская выпускница создала биопластик из рыбных отходов

Штаб ООС: Бойовики 13 разів порушили режим припинення вогню, без втрат

Австралия будет исследовать Луну и Марс вместе с NASA

Спорт и будущее Украины: Успеем ли мы подготовить своих спортсменов к Олимпиаде?

22 сентября. Памятные даты

Нужно ли бояться впускать мужчину в свою жизнь, если у вас есть ребенок

За рубежом. Как я училась преодолевать культурный шок в чужой стране

Сенцов – о сериале “Чернобыль”: Степень достоверности поражает

Директор ГБР сообщил, что в его кабинете обнаружена “прослушка”

В Слуге народа заявили, что “ценности” Украины не совпадают с ЕС

Почему расширение полномочий главы КГГА приведет к дополнительной коррупции