NewsOnline24

Броньовані кабіни та дистанційне керування: в МВС показали роботу техніки для розмінування

Фото: машини для розмінування Armtrac 400 в Харківській області (t.me/mvs_ukraine) Автор: Ярослава Борзова

Наразі території Харківської області активно розміновують механізовані машини Armtrac 400. Їх характеристики дозволяють цілком безпечно знешкоджувати ворожі вибухонебезпечні предмети.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на пресслужбу МВС в Telegram.

У повідомленні зауважують, що наразі ця техніка працює в Чугуївському районі Харківської області та допомагає саперам розміновувати території поблизу ліній електропередач.

«Машина ефективно знищує міни й боєприпаси. Кабіна — броньована, що гарантує безпеку водію. Цією технікою можна керувати дистанційно за допомогою пульта, щоб максимально убезпечити саперів», — зазначають у МВС.

Фото: машини для розмінування Armtrac 400 в Харківській області (t.me/mvs_ukraine)

Замінувані території України

Через російське вторгнення в Україну та активні бойові дії наша країна забруднена вибухонебезпечними предметами. Деякі аналітики називають Україну найбільш замінованою країною у світі.

Варто зауважити, що ДСНС повідомляло про понад чверть території України, яка забруднена мінами та вибухонебезпечними предметами. Найгірша ситуація залишається в деокупованих регіонах.

Нещодавно у Харківській області під час робіт з розмінування території підірвалась спецтехніка. Постраждалих внаслідок інциденту не було.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

www.rbc.ua

Exit mobile version