NewsOnline24

«Центр нової України»: білоруський експерт припустив, навіщо Путін привіз Януковича до Лукашенка

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко не демонструє стовідсоткової підтримки проєкту Путіна та Януковича. ФОТО: колаж ТСН. / Фото: ТСН.ua

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко не демонструє стовідсоткової підтримки проєкту Путіна.

Поява у Білорусі українського експрезидента-утікача Віктора Януковича під час візиту президента РФ Володимира Путіна до свого білоруського колеги Олександра Лукашенка може свідчити про наміри Кремля створити на території держави-сателіта «центр нової України».

Таку думку висловив білоруський опозиціонер, засновник «Білого легіону» Сергій Бульба в ефірі телеканалу “Київ24”.

“Цілком ймовірно, що вони [Путін та Янукович] намагалися вмовити Лукашенка, що десь на території Білорусі вони організують «центр нової України», «справжньої України» в розумінні Путіна”, — припустив експерт.

Однак, за його словами, від Лукашенка не було стовідсоткової підтримки.

“Так, Лукашенко підтримав Путіна, сказав, що туманно там все з легітимністю [президента України Володимира Зеленського], але при всьому тому він не дозволяв собі різких випадів різких убік президента Зеленського. Це свідчить, що немає прямої підтримки путінського проєкту”, — наголосив Сергій Бульба.

Нагадаємо, російський диктатор Володимир Путін висловив сумніви щодо легітимності української влади. Він вважає, що «відповідь на це питання потрібно шукати в конституції України». У відповідь Володимир Зеленський наголосив, що українці знають свою Конституцію та закон, а висловлювання Путіна про «нелегітимність Зеленського» є нудними та нецікавими для адекватних людей.

tsn.ua

Exit mobile version