Через спекуляції Мінекономіки посилює моніторинг цін на продукти соціального призначення

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства посилить моніторинг цін на продукти соціального призначення і наявності таких продуктів у торговельних мережах за дорученням прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Про це повідомила прес-служба міністерства.

Зазначається, що таке рішення прийнято з метою недопущення спекулятивного зростання цін на продукти соціальних груп. Визначення та оновлення переліку таких продуктів доручено Державній службі статистики України.

“Мінекономіки проводить моніторинг як цін, так і фізичної наявності продуктів на полицях магазинів в кожній області і продовжує постійний діалог з виробниками та постачальниками продуктів харчування” , – йдеться у повідомленні.

Антимонопольний комітет України зафіксував зростання роздрібних цін на продукти харчування в деяких регіонах України під час карантину у зв’язку з епідемією коронавірусу.

Раніше президент Володимир Зеленський пригрозив спекулянтам, що заробляють на людській біді в ситуації з пандемією коронавірусу, не тільки моральною оцінкою суспільства, але і юридичною – від правоохоронних органів.

(Еще нет голосов, оставьте первым)