USD28.2033

Чи існує бурштинова загроза для України?

Чи існує бурштинова загроза для України?

“Соціально близькими” партійні бонзи й чекісти називали кримінальників. Під час розпаду СРСР КГБ здійснював терор у бунтівних радянських республіках незрідка також руками кримінальників, з яких формувалися псевдополітичні озброєні угруповання з метою дестабілізації життя республік. У Криму на початку 90-х років ХХ ст. під проводом Ліберально-християнської (братва з гумором!) партії Криму, що була створена паханом Поданьовим, почалися масові криваві розбірки між “лицарями первинного нагромадження капіталу” із застосуванням автоматів і кулеметів. Кримські оглядачі з іронією називали ЛХП “партією розстріляних” за аналогією зі французькою компартією часів нацистської окупацією. Тільки тут розстрілювали не нацисти,а кримінальні конкуренти… Все це аж ніяк не сприяло стабільності молодої Української держави на теренах півострова. Для підриву стабільності Москва використовувала кримські банди “Сейлем” і “Башмаки”, що тероризували кримських татар і українських активістів, організовували політичні провокації, а в 2014 році ці банди стали однією з найважливіших складових проросійської “Кримської самооборони”, що в перших лавах блокувала українські військові частини та бойові кораблі,а вже за їхніми спинами просувалися фахівці з ГРУ ГШ ЗС Російської Федерації, це ті, кого назвали “зеленими чоловічками” .

Як показав досвід останніх десятиліть (в Україні, Молдові, Грузії, країнах Балтії), кримінальні кола є дуже привабливим об’єктом для вербування,для створення всіляких потрібних Кремлю “рухів”, де кримінальне важко відділити від політичного. Що вже далеко ходить, коли нинішній російський очільники Криму Сергій Аксьонов мав у відповідних структурах “поганяло” ( як там елегантно висловлюються) “Гоблін”. На “урків” легко списувати політичні вбивства,терористичні акти, будь-які дестабілізаційніі дії тощо.

Читайте также:

Новый закон о евробляхах: депутаты назвали украинцев “бандитами” и “паразитами”

Що ж може бути на Волині (мається на увазі не нинішня адміністративна одиниця,а вся ця історична область України) під цим кутом зору? Звісно,у випадку російського вторгнення,в цих регіонах у відносинах із бурштиновою мафією буде широко використовуватися підкуп, як грошовий,так і політичний (у вигляді пропозицій “бурштинової автономії” під прапором вільного “народного” видобування сонячного каменю і невтручання в цей цікавий процес “київської бюрократії”). Можливе використання бойових бурштинових загонів проти ЗСУ і правоохоронних органів України. Не варто відкидати й формальне проголошення “ВНР”, “РНР” і “ЖНР”. І ясна річ,не забаряться російські танки на прохання “змученого катуваннями київської хунти” бурштиного люду…

Читайте также:

Принят закон, который навсегда изменит жизнь украинцев: подробности решения

За таких умов Україні буде надзвичайно важко організувати територіальну оборону прикордонної смуги з Білоруссю. Якщо сьгодні (а це,на жаль, факт) у мирній ситуації Україна практично не контролює прикордоння на півночі, то що може статися, якщо там з’являться російські війська? Бойові підрозділи російських спецслужб? Почнеться потужна сфокусована і цілеспрямована, зорієнтована саме на цей регіон спецпропаганда? Крим показав, що особливо багато людей для підтримки Росії не треба, досить лише кількох відсотків для телекартинки, решту зроблять штатні й кадрові російські фахівці.

Читайте также:

Мои глаза, это месть Шуфутинскому: Ляшко в трусах устроил “шоу 3 сентября”, в сети смеются

Чи розуміють всі ці обставини і загрози у вищому військово-політичному керівництві України чи наївно сподіваються на “гарантії” Лукашенка? Порошенко з його невиліковною вірою в “договорняки” може й сподіватися…

Крім того, організувавши заколоти на Волині з допомогою бурштинової мафії, РФ може відрізати нас від нашого західного кордону, єдиного, що наразі не заблокований російською армією. Бо від Новоазовська Донецької області аж до Сумщини, Чернігівщини стоять російські війська, в Криму – також російські війська, й на південному заході, в Придністров’ї також вони. Неконтрольованим РФ залишається тільки український захід, який у випадку бурштинових заворушень теж може вийти з-під контролю України, й тоді Київ, центр держави, опиняться у стратегічній блокаді.

Бездарно втрачено три роки історичного часу, коли можна було створити стратегічну лінію оборони на півночі, виходячи з того, що реально суверенітет і незалежність Білорусі не існують, вони примарні, Білорусь є частиною “союзної держави Росії і Білорусі”, що в Москві розуміють цілком однозначно, для них Білорусь це щось на кшталт Смоленської області з певними несуттєвими фольклорно-гастрономічними особливостями.

На жаль, керівництво України воліло заплющувати очі й на Донбасівську псевдоавтономію, й на Кримську фронду, й на бурштинові псевдодержавні утворення, що є вкрай небезпечним для країни. Загравання з неприпустимими проявами призвело до втрати Криму й частини Донбасу.

Поки що важко сказати, чим закінчиться бурштинова епопея в Рівненській, Волинській, Житомирській областях за безвідповідальності та безініціативності офіційного Києва й за агресивних прагнень Російської Федерації. Однак час іще є, якщо діяти не в звичайному (себто максимально неповороткому) стилі київської бюрократії, а екстраординарно, в умовах де-факто воєнного стану, навіть стану облоги, нехтуючи бюрократичним етикетом і не боячись кримінальних справ із боку генерала Матіоса.

На такі жертви й такий ризик треба йти, якщо ми не хочемо прокинутися в чужій країні, небезпека якої для нас є цілком реальною і близькою…

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"В политике приходится делать много такого, чего не следует делать."

© Теодор Рузвельт

Восемь причин, почему приватизация ”Центрэнерго” – это аферизм

Украинцы массово бегут из армии, страна теряет миллионы: подробности скандала

Атака на море: МИД Германии против новых санкций для России

Спасти российского горе-шпиона: миссия выполнима?

Снимайте деньги сейчас: банки подготовили украинцам неприятный новогдний “сюрприз”

Россия собирается устроить кровавые провокации под собор — СБУ

Історичне рішення Конгресу США для України

Украинское телевидение “потухнет” после выборов

МИД РФ вбросил фейк о “стремительном наступлении” ВСУ в Донбассе

Илларионов: Отключение SWIFT не остановит российские танки, их могут остановить только другие танки или иные средства

Непогода в Украине: почти две сотни городов и сел остались без электричества

ЕСПЧ наказал юристку, “завалившую” суд фейками об Украине – СМИ

Ніхто не дотримується правил гри, бо над шахівницею треба міркувати – письменниця про вибори

Охота на призывников: в Киеве парень попал в военкомат прямо с семейного праздника

В танковый полк РФ у границы с Украиной прибыли новые Т-72: видео

Герой Украины: президент посмертно наградил участника АТО – фото

Ще один крок до розправи Порошенко над НАБУ

Военное положение: Полторак сказал, сколько техники получат ВСУ

Сегодня народный праздник Андрей Зимний 13 декабря: поверья и приметы

Капитан “Яны Капу” отказался сотрудничать с россиянами — адвокат