USD28.2033

Чому лист “27 інтелектуалів” проти Зеленського – це той випадок, коли очі зажмурені від страху

Чому лист "27 інтелектуалів" проти Зеленського – це той випадок, коли очі зажмурені від страху

(“Представники української інтелігенції закликають громадян України відповідально поставитися до виборів Президента та не допустити обрання на цю посаду шоумена Володимира Зеленського, який «є проектом» бізнесмена Ігоря Коломойського.

Про це йдеться у відкритому листі-зверненні до українців 27 представників інтелігенції – учасників громадської ініціативи “Слуга олігарха як загроза Україні”, який є в розпорядженні Укрінформу”, – ред.)

Їх навіть менше, ніж кадидатів у президенти – 27. Це люди, які, в основному, поважного віку, і таких звикло називають українською творчою інтелігенцією.

Їхній лист-звернення практично пройшов непоміченим. Лист, який був не за щось чи за когось на виборах, а проти конкретного кандидата – а саме Володимира Зеленського. “Це не смішно” – так назвали інтелектуали свій маніфест.

Теж можу сказати і про саму акцію – “Це не серйозно”. Бачити загрозу лише у “руці олігарха Коломойського” і уявлячи себе “совістю нації”, всі ці 5 років мовчати про “грішки” найбагатшого на континенті президента найбіднішої країни цього континенту. Я знаю, ви боїтесь необережним словом, фразою, заявою зруйнувати таку вистраждану національну державу і хоча б кволе, але відродження української культури. А коли очі зажмурені від страху, як писав один з українських поетів, вони нічого побачити не можуть. Вони просто проти. І насамперед проти яскравого світла. А в його променях все виглядає зовсім не так, як уявляється.

Читайте также:

Дубинский рассказал скандальные детали пожара на корабле Порошенко: “Всем тюрьма”

Петро Порошенко – точно така ж загроза існуванню української держави. Всі 5 років пішли не на розбудову державницьких інститутів, а на зміцення його одноосібної влади. І тепер, звісно, його політтехнологи в одну дуду: “Якщо не Порошенко, то Путін”.

Читайте также:

ПЦУ совершит свой первый Украинский Крестный ход

Тобто, якщо групі “27” не подобається і страшить лише Зеленський з Коломойським, то маніпулятори з Банкової взагалі все довели до повного маразму: “Всі навколо – п””аси і тільки Петро – Д”артаньян”. Це шлях путінської Росії. Це абсолютне дежавю. Уже зараз поза Конституцією і законами про розподіл повноважень між гілками влади відбулася фактично повна узурпація влади: від медіа до судів. Численні рєшали-смотрящіє-разрулівающіє виконують найцинічніші накази і доручення, знаючи, що вибудована піраміда влади прогарантує їм недоторканність. А що далі?

Якою може бути друга каденція, коли вже перша все показала? Країні потрібні реальні зміни. Не імітація, не “для МВФ” з ЄС а для нас всіх, для перспектив наших дітей. Вибори – це якраз можливість робити безкровно і цивілізовано крок до змін.

І, врешті, відкрийте очі, окрім названих кандидатів, у нас же є справжній вибір. Це фактично лишився єдиний острівок демократії, і єдиний мирний шанс на зміни.

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (0)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Если вы смотрите телевизор - вы, должно быть, заметили, что хорошие парни побеждают плохих всегда, кроме девятичасовых новостей."

Кернес унизил соратницу Зеленского на глазах у всех, скандальное видео: «Ну шо ты…»

Точка зворотнього відліку для Зeлeнського

Скандал в офисе Зеленского: после того, что произошло с Богданом, отставка грозит всем

Вернивский: Если наши идиоты не знают что делать с таким бизнесом, то всегда найдутся те, кто сможет найти ему применение

Украинский депутат внезапно ушел из жизни: первые подробности

Синоптик: Погоду минулих днів можна було б писати під копірку

У Путина унизили президента Украины: что произошло

Гройсман пожелал горнякам в профессиональный праздник веры в успех реформ

В Украине провели испытания ступени ракеты ”Циклон-4″

Apple презентует новую линейку iPhone – СМИ

В Україні вперше провели вогневі випробування ступеня ракети-носія

Бунт разгорелся под окнами Зеленского: что произошло, первые подробности и кадры

Каких еще технологий не хватает Зеленскому

Луценко пакует вещи: кто займет кресло генпрокурора, Зеленский настроен решительно

С независимостью мы получили огромный багаж материально-технической базы, которая избивала нас от необходимости все строить с нуля

В Раде готовят революцию: нардепов останется всего 300, но это только начало

“Свободу Сенцову и Кольченку”: в Новосибирске прошел пикет в честь Дня Независимости

Порошенко пошел по стопам Януковича и неожиданно высказался о Зеленском: “Стыдно слушать”

На следующую встречу G7 нужно пригласить Украину, а не Россию — Туск

Перекрытие улиц в честь Дня Независимости: недостаточно просто тупо перекрыть улицы и дороги, бросив всех кто за рулём на произвол судьбы