USD28.2033

Чому сивіє Петро Порошенко?

У газетах іноді друкують фото Обами до президенства і під кінець терміну. У Іспанії так само показували фото колишнього президента Zapatero до і після. Якщо на початку свого обрання він мав дуже щасливе молоде обличчя і трохи дурнувату посмішку від факту обрання президентом, то закінчував термін з глибокими зморщками і з добряче постарілим обличчям.

У українських селян іноді побутує думка, що якщо людина не копає город, не косить траву, не збирає врожай, то вона не працює.Про роботу вчителів чи бухгалтерів іноді можна почути: “А що він(вона) робить:сидить на сраці і нічого не робить”. Очевидно, що нашому хліборобському народові здається, що тільки фізична праця є роботою. А все інше – то є дурнички.

А що робить український Президент: просто сидить на сраці, чи працює? Українці теж вже не раз могли порівняти фото Президента до і зараз.

Бачимо, що і наш, як і Обама, постарів і посивів. Але що цікаво, хоч Обаму і вважають не дуже успішним президентом, бажаючих поїхати до США, думаю (статистики не знаю) не зменьшується. А з Україною усе навпаки: бажаючих виїхати за кордон, особливо серед молоді, багато. Не бачить українська молодь перспектив в Україні.

Я просто дивуюсь нашим керівникам, які ще не зрозуміли, що найбільшим скарбом будь-якої країни є люди, особливо освічені люди. Польща уже безсоромно збирає вершки з українського народу, а наші олігархи особливо й не переймаються: робітників поки що вистачає.

Але якщо виїзд молоді за кордон буде йти нинішніми темпами, хто буде заробляти богатство для онуків нинішніх українських багатіїв? Якщо вони не думають про Україну, то мали б хоча думати про своїх нащадків. Хоча, з іншого боку можна зрозуміти українську “еліту”: якщо допитлива талановита молодь буде жити за межами України, то наша “еліта” ще довго і безкарно смоктатиме кров україців.

Читайте также:

Абсолютный позор: МВД против НАБУ

Коли ж почав сивіти Президент України? Коли обіцяв, що війна закінчиться за два тижні? Чи коли він запросив на свою інаугурацію весь непотріб з Ахметовим Єфремовим на чолі? Коли всі побачили по телевізору гостей президента, думаю, до багатьох українців почало доходити, що вибравши цього президента, вони допустили фатальну помилку.

Може український Президент посивів від того, що йому ніяк не вдавалось продати свою кондитерську фабрику і він не спав ночами, гадаючи, як виконату одну із своїх передвиборчих обіцянок?

Читайте также:

Для “русскомирских” в Луга*до*е начинается самая веселая часть жизни

Чи може Президент посивів від того, що його старший син воював на Донбасі і там його за кількома кільцями охорони все-таки могли взяти у полон? Мені думається що, може воно і накраще, що Порошенко-син сидить у Раді, зірок з неба там не хапає, сидить там та голосує собі за підвищення зарплати.

Просто страшно собі уявити, скільки би коштувало Україні полон сина Президента: якою своєю частиною Україна заплатила б за викуп Порошенка молодшого? Дешевше нам, українцям утримувати його у Раді: меньше синів українських матерів покладуть своїх голов.

А може Президентові болить душа за поліські землі, які знищують видобувачі бурштину? Може тому він сивіє, що народне багатсво тече у руки бурштинової мафії і Президент безсило за цим спостерігає?

Чи може Президенові не дають покою лисі Карпати, на які боляче дивитись? І Президент переживає за повені, які знесуть обійстя украінців, чи за те, що на завжди повноводній Буковині у криницях уже роками немає води і люди змушені, як у посушливій Одещині, завозити воду у криниці?

Читайте также:

Даже в Кремле признают, что Крым – это Украина

Чи може сивіє голова у президента від почуття вини за 49 десантників, яких посадили у літак на вірну смерть? І, може, президент жаліє, що не було серед десантників сина хоч якогось штабного підпоковника і тоді політ би не здійснився?

Чи може соромно президентові за те, що він особисто передає армії військову техніку так, начебто то не за гроші українців відремонтована техніка, а за ті мільйони, які наш президент у вигляді податків сплачує на оборону Росії? Чи може сивіє наш президент від невиконаної обіцянки відремонтувати бруківку, яку майданівці пошкодили, намагаючись скинути з плечей українського народу ненажерливу владу?

Чи може не спить ночами президент від сорому, що багато кому війна стала добрим джерелом збагачення за рахунок контрабанди, яка вже стала звичним явищем?

Чи може президет сивіє, бо ніяк не втроропає, як це Медведчук разом з Кучмою, замість того, щоб сидіти за гратами, представляють інтереси України у Мінську? І так само не второпає президент, як це сталось, що в’язниці переповнені добровольцями, патріотами, а Ківалов, наш всенародний підрахуй, далі займає разом з сепаратистами Кернесом, Добкіним керівні посади у нашій державі?

А може сивіє президент від того, що й далі в Україні наша мова топчеться, упосліджується, що закон КК далі дозволяє русифікувати маленьких українців? Чому ж тоді наш сивіючий президент веде засідання уряду мовою віковічного агресора, а дружина президента розповідає, які кулічі вона пече на Великдень? Що, дружина президента ще не второпала, першою дамою якої краіни вона є?

А може президент, як турботливий батько, сивіє тому, що ніяк не наскладає по кілька мільйардів доларів кожній своїй дитині?

Що нашому президенту до того, що кожного дня у якомусь місті чи селі згорьована матір востаннє вдивляється у обличчя мертвого сина і безсило питає у Бога, чим вона його загнівила, чому Бог не вберіг її дитину?

Чи сивіє наш президент від горя дітей, яких ніколи не торкнеться батьківська рука, яких тато не підтримає тоді, коли діти вилітатимуть у самостіне життя? Чи сивіє президент від горя наших дівчат, які вже ніколи не пригорнуться до своїх коханих, які ніколи не народять синів і дочок своїм загинувшим соколам?

Очень плохоПлохоСреднеХорошоОтлично (Еще нет голосов, оставьте первым)
Загрузка...

Комментарии (1)

Чтобы оставить комментарий необходимо

"Политики всегда всё врут!"

© Владимир Андреев

Путин, приди! Спаси православных: в Раде предупредили о новой выходке России

Новый словесный конфуз Кличко попал на камеру

Полупустой зал: кремлевский шансонье опозорился перед боевиками

Мелочный, мелкий и маргинальный: раскрыто истинное лицо Путина

Главное за день: финал Олимпиады-2018 и скандальное заявление Польши

Лещенко снова распространяет ложь и манипулирует фактами в отношении Иванющенко, – адвокат

Удивительное в Раде: увольнения Гонтаревой может не произойти

Не будьте такими: типы женщин, которые отпугивают мужчин

Переходим на кашу из топора: украинцам больше не по карману лакомства на столе

В Харькове началось “Послезавтра”: замерзают сотни домов, больницы и детсады

Борьба не только за должность: назван главный “приз” президентских выборов в Украине

Украинцам рассказали, что делать с фальшивыми деньгами

Хочется врезать по морде: на россиян озлобились в ПАСЕ

Весны не буде: в Украине объявили штормовое предупреждение

Войска Путина в Крыму «захватили» украинца

Замерзайте до смерти: еще один украинский город оставят без газа

“Антибандеровский закон”: поляки сделали невероятное заявление

В день рождения: вандалы осквернили могилу легендарной поэтессы

Деньги Лазаренко: когда Украина получит разворованные миллионы

Худеем вкусно: эти специи помогут сжечь лишние калории